Święta w 12 Kamienicy – Bydgoszcz

sobota 20.12.2014

Fundacja Kreatywnej Edukacji we współpracy z Kamienicą 12 zapraszają na wyjątkowo świąteczne koncerty, warsztaty i spektakle przy Poznańskiej 12. Magię świąt stworzymy wspólnie podczas Manufaktury Skrzydeł produkowanych z piór prawdziwych i konstrukcji papierowych.

Do tego opowiemy Wam historie wigilijne przedstawione własnoręcznie wyprodukowanymi postaciami z filcu oraz materiałami pięknych scenografii. Na koniec wyposażeni w anielskie przyrządy transportowe poszybujemy w przestworza grając, śpiewając i tańcząc pastorałki góralskie z całym rodzinnych chórem aniołów.

Atmosferę świąteczną tworzyć będzie Zespół Fundacji Kreatywnej Edukacji:
Katarzyna Torzewska – reżyser, scenograf i dramaturg teatrzyka stoliczkowego
Nauczyciele szkolni i przedszkolni Fundacji Kreatywnej Edukacji; Joanna Jesiotr, Dorota Dzięcioł, Beata Leman (odpowiedzialni za koncert i warsztaty plastyczne)
Muzycy: Joanna Otmianowska-Siarkiewicz (wiolonczela), Beata Godyla (skrzypce), Jacek Cichocki (akordeon), Dorota Dzięcioł (flet).

Miejsce: Kamienica 12

Data: 20 grudnia 2014 start 10.30 koniec o 12.30

Bilety na całe przedsięwzięcie (warsztaty, spektakl i koncert) w cenie 20 zł (dorośli) i 15 zł (dzieci) dostępne w Kamienicy 12 w przedsprzedaży lub (jeśli takowe zostaną) w dniu wydarzenia.

Rezerwacja: info@fundacjakreatywnejedukacji.org lub 602466347

Ilość miejsc ograniczona

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Święta w 12 Kamienicy – Bydgoszcz

Fundacja Kreatywnej Edukacji w Bydgoszczy

Fundacja powstała z inicjatywy osób, które chcą propagować nowe, aktywne metody uczenia się. Uważamy, iż znakomitą, a niedocenianą w Polsce rolę może i powinna obok edukacji formalnej, obecnej w szkole czy na uczelni, odegrać edukacja …

Więcej

Adres:

ul. ks. A. Kordeckiego 16/1

85-225 Bydgoszcz


Kontakt:

(052) 345 81 76
info@fundacjakreatywnejedukacji.org
http://www.fundacjakreatywnejedukacji.org/
facebook