Święta pełne słodyczy i zabawy w ALFA Centrum Gdańsk – Galerii Alternatywnej

Święta pełne słodyczy i zabawy w ALFA Centrum Gdańsk – Galerii Alternatywnej

ALFA Centrum Gdańsk
🗺 mapa
📅 sobota 16.12.2023
Święta pełne słodyczy i zabawy w ALFA Centrum Gdańsk
Święty Mikołaj, słodkie warsztaty, gry, zabawy, animacje i prezenty – to wszystko czekać będzie w grudniu, w Alfa Centrum Gdańsk – Galerii Alternatywnej. Centrum postanowiło połączyć to co dzieci uwielbiają najbardziej i organizuje Święta Pełne Słodyczy. Ponadto, z myślą o najmłodszych galeria otworzyła nowoczesną, bezpłatną strefę Kids Play, gwarantująca sensoryczne, rozwijające zabawy.

 Wszystkie dzieci odwiedzające Alfa Centrum Gdańsk – Galeria Alternatywną w przedświątecznym czasie, z pewnością nie będą narzekać na nudę i brak wrażeń. Centrum handlowe specjalnie dla najmłodszych organizuje Święta Pełne Słodyczy.

W ramach wydarzenia, od 9 do 16 grudnia galeria zamieni się w prawdziwą krainę słodkości, w świątecznym wydaniu. W pasażu centrum staną wyjątkowe dekoracje przypominające prawdziwe słodycze, w rozmiarze XXL. Nie zabraknie domku z piernika, cukrowych lasek, cukierków, lizaków i innych gigantycznych słodkości. Będzie też specjalna strefa selfie, a także miejsce, którego wszystkie dzieci wypatrują najbardziej – stanowisko Świętego Mikołaja. Brodaty gość specjalny zasiądzie w swoim fotelu 9 grudnia, obdarowując dzieci cukierkami oraz wspólnym zdjęciem. Dzieci z pewnością ucieszy również obecność Pani i Pana piernika, którzy zawitają do centrum w kolejną sobotę, 16 grudnia i spacerując po pasażu centrum wręczać będą słodkie upominki.

słodycze (1)

 

Poza wizytą Świętego Mikołaja i piernikowych ludzików, w centrum czekać będą jeszcze inne atrakcje. W sobotę 9 i 16 grudnia najmłodsi będą mieli okazję wziąć udział w słodkich warsztatach, w ramach których z pomocą animatorek przygotują własnoręcznie wyjątkowe czekoladowe smakołyki, muffinki lub pierniki. Po poczęstunku nie zabraknie również czasu na zabawę i odrobinę aktywności. Na dzieci czekać będzie ścianka magnetyczna z gigantycznymi puzzlami oraz gry i zabawy ruchowe.

Jeśli o zabawie mowa, koniecznie warto wspomnieć o strefie zabaw, która została otwarta w Alfa Centrum Gdańsk – Galerii Alternatywnej. Kids Play to nowe, wyjątkowe miejsce na mapie centrum handlowego, a także Gdańska. Sala zabaw pod hasłem „Podwodni odkrywcy” mieści w sobie wszystko, co potrzebne do dobrej zabawy, a przy tym prawidłowego rozwoju dzieci. Zaprojektowana w koncepcji podwodnego świata przestrzeń, wyposażona jest w różne strefy, m.in. relaksu czy zabaw ruchowych. Znaleźć tu można nowoczesne wyposażenie, zabawki i akcesoria, które wpisują się w aktualne trendy i zalecenia specjalistów, w zakresie rozwoju dzieci, m.in. różnorodne zabawki sensoryczne wspierające motorykę małą i dużą, drewniane bujaki, specjalne maty i miękkie konstrukcje, tunele i baseny z kulkami. Z przestrzeni Kids Play korzystać można bezpłatnie, w dniach i godzinach otwarcia centrum handlowego.

Święta pełne słodyczy i zabawy w ALFA Centrum Gdańsk

 

„Chcemy być miejscem otwartym na nowe trendy, ale przede wszystkim przyjaznym naszym klientom, również tym najmłodszym. Z myślą o nich powstała nasza nowa strefa Kids Play. Miejsce to wspiera różne dziecięce potrzeby, można w nim zarówno doskonale się bawić, jak i wypocząć. W sali  dzieci mogą przybywać tylko pod opieką rodziców i opiekunów. Pomyśleliśmy również o ich komforcie, strefa odpoczynku w Kids Play przewidziana jest również dla dorosłych” – mówi Lech Polański, dyrektor Alfa Centrum Gdańsk – Galerii Alternatywnej.

Oprócz wielu atrakcji dla dzieci, takich jak nowa strefa zabaw, czy grudniowe Święta Pełne Słodyczy, galeria przygotowała także coś specjalnego dla dorosłych. Robiąc grudniowe zakupy w centrum można będzie otrzymać prezent w postaci karty podarunkowej o wartości 30 zł. Akcja odbędzie się w sobotę 9 i 16 grudnia, aby otrzymać świąteczny upominek należy zrobić zakupy w centrum za minimum 150 zł i zgłosić się na stoisko promocyjne, okazując przynależność do programu lojalnościowego Alfa Bonus Club.

Pełen harmonogram grudniowych atrakcji dostępny jest na stronie Alfa Centrum Gdańsk – Galerii Alternatywnej.

Święta pełne słodyczy i zabawy w ALFA Centrum Gdańsk

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie