Święta Misia Tulisia – świąteczny tom kultowej serii

wtorek 30.11.2021 do wtorek 14.12.2021

Święta Misia Tulisia - świąteczny tom kultowej serii

Z Misiem Tulisiem spędzało i spędza Święta wiele milionów dzieci w 30 krajach! A w Amberku już czwarte wydanie Świąt Misia Tulisia, świątecznego tomu kultowej serii o misiu o ogromnym sercu i ogromnej chęci przytulania się i pomagania wszystkim.

David Melling, przypominając sobie swoje własne coroczne wzruszenie i  oczekiwanie Gwiazdki, stworzył cudowny ośnieżony świat, wypełniony magią, radością i niezwykłymi wprost przygodami.

Nadeszła Wigilia i Miś wybiegł na śnieg, nie chcąc uronić ani chwili z tego cudownego czasu. Miał tyle przytuleń do podarowania, że kilka rozdał drzewom, ale ciągle było mu mało.

Aż tu „pac”, nadleciały śnieżki i nadbiegli jego – znani nam z poprzednich tomów – przyjaciele. I zaczęły się wspaniałe zimowe zabawy. Oczywiście, jak zwykle u Tulisia, nie obyło się bez śmiesznych, radosnych i nieoczekiwanych przygód. Ale największa przygoda była przed nimi. Bo co tam bałwanek zrobiony z przyjaciół czy zjazd na choince – nagle pojawił się mały renifer, który snuł piękne opowieści.

I wtedy zaczęła się prawdziwa Magiczna Przygoda.

Zachęcamy, by wspólnie z dziećmi dołączyli Państwo do Misia Tulisia i jego przyjaciół, a zobaczycie coś niezwykłego na niebie w Wigilię i poczujecie, czym tak naprawdę może być magia Świąt.

A na koniec Miś jak zwykle da dobre rady i pokaże, co robić w czasie świąt Bożego Narodzenia i w każdy dzień grudnia.

Wesołych – w zdrowiu i spokoju – Świąt! – życzą Miś Tuliś i AMBEREK!

Tytuł oryginału: Merry Christmas, Hugless Douglas
Ilość stron: 40, pełny kolor
Rodzaj: oprawa twarda, wyd. 3 (dodruk)
Format: 271×276
Data wydania: 2021-11-02
EAN: 9788324173457
Wydawnictwo Amber

Święta Misia Tulisia - świąteczny tom kultowej serii
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie