Święta Bańkowego Magika

Chmielna 26 mapa

niedziela 15.12.2019

Święta Bańkowego Magika

Czy bombki na mydlanej choince mogą świecić? Jak przyjąć niezwykłego gościa? Co Święty Mikołaj przyniesie Bańkowemu Magikowi? Odpowiedzi na te pytania mogą Was zaskoczyć podczas niezwykłego spektaklu Teatru Magicznych Baniek. Świąteczne plany Bańkowego Magika wydawać się mogą nieprawdopodobne, ale… dajmy się ponieść marzeniom. Doświadczmy na nowo radości odkrywania szczęścia w małych rzeczach. W tym świecie zabawa trwa na okrągło. Niezapomnianych wrażeń dostarczą Wam bańki jakich nie widzieliście. Zobaczcie ducha świąt w świecie baniek mydlanych.

Niedziela 15 grudzień godz. 12.30 Święta Bańkowego Magika

Najważniejszy jest uśmiech i dobra zabawa !!!

Nasi Animatorzy przygotowali dla dzieci zabawy z rekwizytami, gry animacyjne, planszowe, zajęcia plastyczne, malowanie twarzy i konkursy z nagrodami.
Przy każdym niedzielnym spotkaniu proponujemy inny scenariusz zabaw dla dzieci. Zabieramy wasze pociechy w świat kreatywnych gier i zabawy, a Wy rodzice macie chwilę dla siebie.
W każdą niedzielę Animatorzy czekają na dzieci w godzinach od 11:00 do 15:00

restauracja przyjazna dzieciom Stare Miasto, menu dla dzieci gdańsk

Miasto Aniołów

Restauracja Miasto Aniołów położona jest w samym sercu Starego Miasta w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Motławy.
Uroki rzeki i przeglądające się w niej malownicze kamieniczki Starego Miasta można podziwiać z wnętrza restauracji lub korzystając z dwóch …

Gdańsk
ul. Chmielna 26