Świąteczny kram – rodzinne warsztaty scrapbookingu i florystyki.

ul. Sokołowska 9 lok. U31 mapa

niedziela 18.12.2016

swiateczny_kram_plakat

Okres przedświąteczny to wspaniały czas aby nieco zwolnić i spędzić go z najbliższymi. W ostatnią, przedświąteczną niedzielę, zapraszamy Was na rodzinne warsztaty plastyczne i florystyczne.

Podczas zajęć scrapbookingu, które poprowadzi Pani Małgosia Wójcik, będziecie mogli wykonać niezwykłą trójwymiarową kartkę świąteczną i inne bożonarodzeniowe ozdoby z papieru. Natomiast wszystkich, którzy chcieliby „ubrać” swój świąteczny stół i własnoręcznie wykonać piękny, zielony stroik, zapraszamy na spotkanie z florystką, Panią Agnieszką Janusek. Warsztaty scrapbookingu rozpoczynają się o godz.14:30, a warsztaty florystyczne o godz.15:00, tak więc każdy będzie mógł wybrać rodzaj twórczości lub wziąć udział w obu warsztatach, zmieniając jedynie miejsce przy stole. A wszystko to w świątecznym klimacie Biocultury. Zapraszamy rodziców z dziećmi, przyjaciół, dziadków z wnukami, młodszych i starszych. Będzie nam niezmiernie miło, jeżeli nasze nasze zajęcia połączą pokolenia.

Miejsce: Biocultura

ul. Sokołowska 9 lok. U31

Termin: 18.12.2016

godz.14:30 – 16:30

Koszt udziału w warsztatach scrapbookingu – 30 zł

Koszt wykonania świątecznego stroika – 40 zł

Wszystkie materiały zapewniają prowadzący.

Informacje i zapisy: biuro@biocultura.pl lub tel. 600 373 051

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Kawiarnia dla dzieci i rodziców, kącik zabawa pyszne przekaski ciekawe warsztaty dla dzieci i spotkania dla rodziców. Polecamy.

Biocultura Cafe

 

Dzieciaki na pewno nie będziecie się tu nudzić. Do Waszej dyspozycji oddajemy doskonale wyposażony kącik malucha i uwielbianą przez Was... huśtawkę. Młodych miłośników sztuki i przyszłych designerów zapraszamy na zajęcia plastyczne i florystyczne, a ciekawskich …

Więcej

Adres:

Biocultura Cafe,
ul. Sokołowska 9/U31
01-142 Warszawa Wola


Kontakt:

600 373 051
biocultura.kontakt@gmail.com
http://www.biocultura.pl

ZOBACZ TAKŻE:plastycznewarsztaty