Świąteczny Festyn z teatrem Mplusm

Piątkowskie Centrum Kultury Dąbrówka - os. Bolesława Chrobrego 117, Poznań mapa

sobota 17.12.2016

20,- dzieci ; 10,- dorośli

festyn świąteczny

Świąteczny festyn z Teatrem Mplusm to ogrom wrażeń. Podczas dwugodzinnej zabawy dzieci obejrzą spektakl teatralny i odkryją odpowiedź na frapujące każdego z nas pytanie „Dlaczego nie ma śniegu na Święta?” . Będą miały także okazję porozmawiać ze Świętym Mikołajem. Czeka je również malowanie buziek oraz wspólne tworzenie choinkowych ozdób.
To tak w kółko. W tym roku znowu nie będzie śniegu na Święta. Tylko właściwie dlaczego? Czy chcecie wiedzieć? Opowiemy wam pewną niezwykłą historię, która to wszystko wyjaśni. Tylko musicie zachować ją w tajemnicy. Nie wszyscy wiedzą dlaczego nie ma śniegu podczas Świąt. I zapewne nie wszyscy chcieliby się dowiedzieć. Potworna trwoga ogarnęła Dachowo, bo oto Śniegołak – potwór z dalekiej północy zjawił się w mieście. Szkaradna kreatura najwidoczniej chce zepsuć wszystkim świąteczny czas. W dodatku Święty Mikołaj zniknął i pojawił się w jego miejsce jakiś dziwny jegomość , który nazywa siebie Śniętym Mikołajem. Kim jest? Czy rozwiezie prezenty? Z tak wielkim rozgardiaszem zupełnie nie radzi sobie burmistrz Dachowa – Choinka Grażynka, której dziwna przypadłość nie pozwala przystroić się odpowiednio na wigilię. Teraz los Świąt leży już tylko w jednej parze małych, białych łapek. A właściwie w dwóch parach takich łapek. Kot Feliks, mieszkaniec Dachu, postanawia uratować Święta. Czy taka rzecz może się udać małemu kotkowi? Sami zobaczcie. Może nawet sami będziecie potrafili przywrócić Świętom śnieg.

 

Serdecznie zapraszamy dużych i małych 17 grudnia 2016 na godzinę 13:00 do Piątkowskiego Centrum Kultury Dąbrówka – os. Bolesława Chrobrego 117, Poznań.
Wstęp / 20,- dzieci ; 10,- dorośli
Rezerwacje / mplusm@op.pl  / 514 763 916

 

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie