Świąteczny Dziecięcy Pchli Targ

Projektornia Gdański Archipelag Kultury, Dworska, Gdańsk, mapa

niedziela 04.12.2016

plama-pchli-targ-dla-dzieci-kiermasz

Jeśli w twoim pokoju zalega sterta niepotrzebnych zabawek, a marzy ci się coś zupełnie nowego, mamy dla ciebie propozycję: poszukaj upragnionej zabawki na naszym pchlim targu lub… spróbuj uzbierać pieniądze na jej zakup.

Projektornia GAK, idąc za przykładem „Plamy” GAK, podjęła się szczytnej misji: chce uczyć przedsiębiorczości najmłodszych gdańszczan! Tym razem młodzi handlarze spotkają się w Brzeźnie przy ul. Dworskiej 29a.

Zgłoś się do Projektornia GAK i zamień się w prawdziwego handlarza lub handlarkę – ustalaj ceny, negocjuj, wymieniaj i sprzedawaj!

Do wymiany możesz przynieść zabawki, które są sprawne i w dobrym stanie, także książki i płyty z filmami. Upewnij się, że zabawki na baterie mają włożone nowe baterie, a gry i puzzle zawierają wszystkie elementy. Nie przynoś zabawek militarnych!

Koniecznie przyczytaj regulamin. Masz pytania: napisz lub zadzwoń do Marty Frąszczak: marta.fraszczak@gak.gda.pl; tel. 58 343 46 91

4 grudnia w godzinach 13:00 – 15:00

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Świąteczny Dziecięcy Pchli Targ

PROJEKTORNIA (dawniej "Klub Cebulka")

Położony w nadmorskiej dzielnicy klub Projektornia GAK (dawniej Cebulka GAK) funkcjonuje jako dom kultury już od 1979 roku, początkowo jako klub osiedlowy, z czasem stał się częścią Gdańskiego Archipelagu Kultury.

Projektornia GAK prowadzi działalność nakierowaną przede …

Więcej

Adres:

80-506 Gdańsk Brzeźno,
ul. Dworska 29a

Tel. 058 343 46 91


Kontakt:

58 343 46 91
projektornia@gak.gda.pl
http://projektornia.art.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:kiermaszzabawki