Świąteczne zda(e)rzenie – konkurs literacki

Biblioteka Główna MBP, Dąbrowa Górnicza, ul. T. Kościuszki 25 mapa

poniedziałek 03.12.2018 do niedziela 16.12.2018

Świąteczne zda(e)rzenie - konkurs literacki

Drodzy czytelnicy!

Przed nami szczególny, przedświąteczny czas; a wraz z nim nasz coroczne, literackie zmagania!

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu „Świąteczne zda(e)rzenie, którego celem jest napisanie opowiadania dotyczącego świąt Bożego Narodzenia o objętości minimalnie 1 strony A4, a nie więcej niż 3 stron A4, znormalizowanego maszynopisu (czcionka: Times New Roman, Calibri; wielkość czcionki: 12). Pod uwagę będą brane tylko teksty  zawierające  pełen zestaw następujących wyrażeń w ich oryginalnej formie:

puchaty elfik; długa broda tylko mu pomogła; turkusowe przebłyski; w tę Wigilię, tylko książki spały spokojnie; wróżka to ja, pomyślała; prochowiec do zadań specjalnych; sweterek w jodełkę; wpadł jak śliwka w świąteczny kompot; tylko bombki wisiały niewzruszone; niepomny tego, ziewnął.

Jak zwykle liczymy na Waszą kreatywność i pomysłowość.  Mamy nadzieję, że tak jak w zeszłym roku, zasypiecie nas setkami niesamowitych opowiadań! 

Prace można nadsyłać pocztą elektroniczną na adres: marzena.lykowska@biblioteka-dg.pl, pocztą tradycyjną lub złożyć osobiście w Bibliotece Głównej MBP, Dąbrowa Górnicza, ul. T. Kościuszki 25 (wraz ze stosownym załącznikiem) najpóźniej do 21.12.2018 r.

O rozstrzygnięciu konkursu poinformujemy 11.01.2019 r. na naszej stronie internetowej: www.biblioteka-dg.pl
(W przypadku nadesłania dużej ilości tekstów, zastrzegamy sobie prawo zmiany terminu ogłoszenia wyników konkursu)

Szczegółowe warunki uczestnictwa w konkursie określa Regulamin, który wraz z załącznikiem,  jest zamieszczony do pobrania  poniżej.
Do pobrania:
REGULAMIN
ZAŁĄCZNIK

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:Boże Narodzenie

Zobacz także