Świąteczne stoiska i ogromna choinka w Arkadach Wrocławskich

Arkady Wrocławskie
📅 poniedziałek 14.12.2020 do czwartek 24.12.2020
Świąteczne stoiska i ogromna choinka w Arkadach Wrocławskich
Świąteczna atmosfera na dobre zagościła w Arkadach Wrocławskich. Klienci odwiedzający galerię nie tylko mogą podziwiać iluminacje bożonarodzeniowe i 9 metrową choinkę, ale też zaopatrzyć się w regionalne produkty spożywcze, wyroby rzemieślnicze czy oryginalne dekoracje. W centrum handlowym stanęło blisko 10 drewnianych domków ze świąteczną ofertą lokalnych producentów.

Araldy Wrocławskie_Święta (1)Stoiska świąteczne zlokalizowane są na parterze Arkad Wrocławskich w tzw. łezce eventowej. Rozstawione zostały w bezpiecznych odległościach i funkcjonują w pełnym reżimie sanitarnym. Wystawcy wyposażeni zostali w maseczki, rękawiczki jednorazowe i płyny do dezynfekcji.

Świąteczne stoiska to nie tylko produkty spożywcze

W ofercie wystawców znajdziemy m.in. ręcznie wykonaną biżuterię z kamieni naturalnych, metali czy muszli, szklane figurki, rękodzieło, łyżeczki z grawerowanymi imionami, a nawet kapcie góralskie. Nie zabraknie oczywiście ozdób choinkowych, stroików, wianków, świątecznej ceramiki czy kartek. Z kolei w urozmaiceniu bożonarodzeniowego menu pomogą lokalni wytwórcy serów, wędlin, dżemów, soków, pieczywa oraz ciast. Odwiedzając Arkady Wrocławskie, można więc upolować oryginalne prezenty, a przy tym wesprzeć producentów i dostawców, którzy z powodu pandemii nie mogą wystawiać swoich towarów na tradycyjnych jarmarkach bożonarodzeniowych.

Godziny otwarcia

Araldy Wrocławskie_Święta (3)Wszystkie stoiska świąteczne będą czynne do 24 grudnia włącznie. Od poniedziałku do soboty w godzinach od 9:00 – 21: 00, w niedziele handlowe od 10:00 do 20:00, a w Wigilię od 09:00 do 14:00.

W celu zwiększania bezpieczeństwa i rozłożenia natężenia ruchu w czasie przedświątecznych zakupów wydłużone zostały godziny otwarcia Arkad Wrocławskich. Do 30 grudnia centrum będzie otwarte od poniedziałku do soboty od 8:00 do 22:00, w niedziele od 9:00 do 21:00, natomiast w Wigilię i Sylwestra od 08:00 do 14:00.