Świąteczne prezenty od Galerii Bemowo

Galeria Bemowo mapa

sobota 12.12.2020 do niedziela 13.12.2020

Świąteczne prezenty od Galerii Bemowo

Weekend 12-13 grudnia w Galerii Bemowo będzie kręcić się wokół prezentów! Bo na Klientów Galerii będzie czekać blisko 800 świątecznych wianków! A to wszystko w podziękowaniu za zakupy w Galerii Bemowo!

W dniach 12-13 grudnia w godzinach 10.00-21.00 Galeria Bemowo zaprasza na przedświąteczne zakupy połączone z wręczaniem upominków – pięknych, naturalnych świątecznych wianków. Ta niezwykle efektowna dekoracja na drzwi lub świąteczny stół z pewnością wprowadzi niepowtarzalny klimat do każdego domu.

Aby odebrać prezent, wystarczy zrobić zakupy za minimum 150 złotych (do każdego paragonu z hipermarketu należy okazać paragon z Galerii) i zgłosić się do Punktu Obsługi Akcji.

Regulamin akcji „Wokół prezentów” jest dostępny w Punkcie Obsługi Akcji. Liczba upominków ograniczona. Każdego dnia trwania akcji zostanie wydanych  400 wianków, więc kto pierwszy, ten lepszy!

Wydarzenie odbywa się przy zachowaniu najwyższych środków bezpieczeństwa. Więcej informacji na temat rozwiązań stosowanych w Galerii Bemowo znajduje się na: https://www.galeria-bemowo.pl/bezpieczne-zakupy/.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Orchidea Pr agencja marketingowo reklamow

Orchidea PR

Informujemy o ciekawych wydarzeniach dla rodzin z dziećmi, które odbywają się w:

Centrum Janki w Jankach k/Warszawy; Galerii Bemowo w Warszawie; Centrum Korona we Wrocławiu; Centrum Handlowym RONDO w Bydgoszczy; Centrum Handlowym NoVa … Więcej

Adres:

Centrum Janki w Jankach k/Warszawy; Galerii Bemowo w Warszawie; Centrum Korona we Wrocławiu; Centrum Handlowym RONDO w Bydgoszczy; Centrum Handlowym NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim.

Kontakt:

orchidea@orchideapr.pl
http://orchideapr.pl/pl

Wiosenne kurtki 5.10.15