Świąteczne „Dwie Godziny dla Rodziny”

Bielański Ośrodek Kultury, Carla Goldoniego, Warszawa, mapa

niedziela 11.12.2016

Drogie Dzieci i Szanowni Rodzice, serdecznie Was zapraszamy na szczególną, gdyż Świąteczną imprezę z cyklu „Dwie Godziny dla Rodziny”, która odbędzie się w niedzielę 11 grudnia br. o godz. 12.30 w Bielańskim Ośrodku Kultury przy ul. Goldoniego 1.

 

W pierwszej części naszego spotkania będziecie mogli obejrzeć interaktywny spektakl w wykonaniu Teatru Wariacja zatytułowany „Wizyta Świętego Mikołaja”.
Dwa anioły Gapcia i Gapcio przygotowują dzieci na przyjście Św. Mikołaja. Gapcia dostaje w nagrodę gwiazdę wigilijną, którą w tym roku sama może zaświecić anielskim pyłkiem i dobrymi życzeniami. Niestety, Gapcio rozbija gwiazdę i tylko dzieci mogą ją naprawić. Mali widzowie będą śpiewać kolędy i dowiedzą się co symbolizują ramiona gwiazdy i jakie prezenty dostają od Św. Mikołaja grzeczne aniołki.
Po przedstawieniu zaprosimy najmłodszych wraz z ich opiekunami do udziału w świątecznych zabawach plastycznych.
A dla wszystkich, którzy chcieliby się zaopatrzyć w dodatkowe świąteczne upominki – zapraszamy  do odwiedzenia naszego kiermaszu „Idą Święta”  odbywającego się również w niedzielę 11 grudnia w godzinach 11-16.

 

 

Termin: 11 grudnia (niedziela), godz. 12.30
Bilety: 10 zł (dziecko), 10 zł (opiekun). Przedsprzedaż od 5 grudnia.
Miejsce: Bielański Ośrodek Kultury ul. Goldoniego 1, tel. 22 834 65 47
www.bok-bielany.eu

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Zajęcia dla dzieci na Bielanach. Bielański Ośrodek Kultury w Warszawie

Bielański Ośrodek Kultury

Bielański Ośrodek Kultury zaprasza na koncerty, wystawy, spotkania z ciekawymi ludźmi, imprezy dla najmłodszych oraz spektakle teatralne. W Ośrodku działają sekcje artystyczne, w których swoje umiejętności, talent i zainteresowania mogą rozwijać dzieci i dorośli. Zajęcia w BOK …

Więcej

Adres:

ul. C. Goldoniego 1
01-913 Warszawa


Kontakt:

22 834 65 47
sekretariat@bok-bielany.eu
http://www.bok-bielany.eu
facebook