Świąteczna Parada, Event Lego, klimatyczna Fotoszklarnia – spędź pierwszy weekend grudnia w centrach Atrium!

Świąteczna Parada, Event Lego, klimatyczna Fotoszklarnia – spędź pierwszy weekend grudnia w centrach Atrium!

Atrium Targówek i Atrium Promenada
🗺 mapa
📅 piątek 02.12.2022 do piątek 09.12.2022
Świąteczna Parada, Event Lego, klimatyczna Fotoszklarnia – spędź pierwszy weekend grudnia w centrach Atrium!
Grudzień w centrach handlowych kojarzy ci się tylko z zakupami? W warszawskich galeriach Atrium czeka na ciebie znacznie więcej! W Atrium Promenada, Atrium Reduta i Atrium Targówek magia świąt zaczyna działać już od pierwszych dni grudnia. Świąteczna, kilkugodzinna parada, warsztaty z budowania ozdób choinkowych z klocków LEGO, klimatyczna, stworzona pod instagramowe sesje Fotoszklarnia i start pracy punktu bezpłatnego pakowania prezentów – jest w czym wybierać. A to dopiero początek!

KLOCKI LEGO NA MIKOŁAJKI OD BRODATEGO GEEKA W ATRIUM TARGÓWEK!

Czy twoje dziecko to wielbiciel LEGO? Pozwól mu włączyć się do świątecznych przygotowań poprzez przygotowanie własnych ozdób choinkowych z ulubionych klocków. W sobotę 2 grudnia i niedzielę 3 grudnia w godzinach 11.00-19.00 w Atrium Targówek odbędą się bezpłatne warsztaty prowadzone przez znanego youtubera i jurora programu LEGO Masters Brodatego Geeka! Z dostępnych elementów będzie można ułożyć aż 1000 bombek, a na każdego uczestnika zabawy czeka niespodzianka w postaci zabawki z kalendarza adwentowego LEGO. Tutaj liczy się przede wszystkim dziecięca kreatywność. Na konstruowanie świątecznych ozdób z klocków LEGO zapraszamy na poziom 0, tuż przy kawiarni Starbucks Coffee. To jak? Idziemy na bombkowy rekord?

Świąteczna Parada, Event Lego, klimatyczna Fotoszklarnia – spędź pierwszy weekend grudnia w centrach Atrium!

ŚWIĄTECZNA PARADA, CZYLI ŚWIĘTNE MIKOŁAJKI W PROMENADZIE

Świąteczne zakupy z dziećmi mogą być ogromną frajdą, szczególnie jeśli zabierzemy je na Świętne Mikołajki w Atrium Promenada. Już w sobotę 3 grudnia uliczki praskiego centrum handlowego opanują elfy, cyrkowcy, renifery oraz przebierańcy w strojach inspirowanych świątecznymi ozdobami i słodkościami. Słynny Grinch  będzie próbował namieszać, ale Mikołaj skutecznie mu to uniemożliwi. Kolorowe świąteczne parady wyruszą z okolicy punktu informacyjnego o godz. 12.00 w Centrum i będą zapraszać klientów do wspólnej zabawy aż do 18:00. Tak, paradę będzie można nie tylko oglądać, ale i stać się jej częścią. Na dzieci czekają gry, zabawy, malowanie buziek i pokazy, a także słodkie upominki i wata cukrowa dla każdego małego łasucha. Znajdzie się też coś dla wielbicieli balonów, które będzie rozdawać uśmiechnięta baloniarka. Pssst… Święty Mikołaj i jego pomocnicze elfy na pewno chętnie zrobią sobie z tobą zdjęcie na świątecznym tle!

Świąteczna Parada, Event Lego, klimatyczna Fotoszklarnia – spędź pierwszy weekend grudnia w centrach Atrium!

 

FOTOSZKLARNIA – ZRÓB ZDJĘCIE W ZIMOWEJ SCENERII W ATRIUM PROMENADA

A jak już jesteśmy przy świątecznych sesjach zdjęciowych… Już 1 grudnia swoje drzwi w Atrium Promenada otworzy dla klientów klimatyczna Fotoszklarnia. Jeśli skorzystasz z niej do 15 grudnia i wstawisz swoją fotkę z krótkim opisem, hasztagiem #zimowapromenada i znacznikiem @atriumpromenada, możesz wygrać kartę prezentową o wartości 150, 250 i nawet 500 zł. Do 8 grudnia fotoszklarnię znajdziesz na poziomie 0, później przeniesie się ona na zewnątrz i będzie można zrobić w niej zdjęcia w zimowej scenerii aż do 23 grudnia. Zostań gwiazdą instagrama i wygraj pieniądze na świąteczne zakupy!

 

PAKOWANIE PO KOKARDĘ – ZAPAKUJ SWOJE PREZENTY ZA DARMO W ATRIUM TARGÓWEK

Pięknie i oryginalnie zapakowany prezent potrafi wywołać szczery i wyczekiwany uśmiech na twarzy obdarowanej przez nas osoby. Dlatego w Atrium Targówek między 5 a 23 grudnia, w godzinach 12:00-20:00, pomocnicy Świętego Mikołaja zupełnie za darmo ozdobią twoje podarki. Do pakowania zostaną wykorzystane: filcowe rogi renifera, figurki ze sklejki, susz owocowy i papier pakowy w różnej kolorystyce. Każdy kto okaże dwa paragony ze sklepów znajdujących się w galerii na łączną minimalną kwotę 100 zł, będzie mógł skorzystać z pomocy prawdziwych profesjonalistów w pakowaniu prezentów! Uwaga! Maksymalnie jeden paragon na minimum 50 zł może pochodzić ze sklepu Carrefour. Z kolei beneficjenci programu lojalnościowego #MaszOkazję dostaną do dyspozycji kupon na zapakowanie dwóch dodatkowych prezentów bez konieczności okazywania dowodów zakupu.

 

HARMONOGRAM NA NAJBLIŻSZY WEEKEND W CENTRACH ATRIUM

Atrium Targówek

Event Lego 2-3 grudnia (godz.11.00-19.00)

Więcej szczegółów: https://atrium-targowek.pl/klocki-lego-na-mikolajki-od-brodatego-geeka/

Punkt pakowania prezentów 5-23 grudnia (12.00-20.00)

Więcej szczegółów: https://atrium-targowek.pl/zapakujemy-ci-prezentow-po-kokardki/

https://instagram.com/atrium_targowek?igshid=YmMyMTA2M2Y=

https://www.facebook.com/AtriumTargowek/

 

Atrium Promenada

Świętne Mikołajki 3 grudnia (godz.12.00-18.00)

Więcej szczegółów: https://warszawa.promenada.com/radosne-odliczanie-do-gwiazdki-zaczynamy-juz-3-grudnia-od-swietnych-mikolajek/

Fotoszklarnia  1-15 grudnia (konkurs); 1-23 grudnia (działanie Fotoszklarni)

Więcej szczegółów: https://warszawa.promenada.com/fotoszklarnia/

https://instagram.com/atrium_promenada?igshid=YmMyMTA2M2Y=

https://www.facebook.com/AtriumPromenada/

Niedługo wracamy z większą liczbą wydarzeń, a tymczasem do zobaczenia w najbliższy weekend!

Zapraszamy też na stronę Atrium:

https://aere.com/

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie