Świat malucha: Boże Narodzenie – zestaw dla dzieci

piątek 15.12.2017 do piątek 29.12.2017

Świat malucha: Boże Narodzenie - zestaw dla dzieci

Świat malucha. Boże Narodzenie to wyjątkowy zestaw rozwijających zabaw, które zaznajamiają dzieci z tradycjami i zwyczajami związanymi z Bożym Narodzeniem. Materiały opracowane przez specjalistów zostały dopasowane do możliwości maluchów w wieku 2–3 lata. To idealny pomysł na prezent! Spraw, by jedne z pierwszych świąt w życiu twojego dziecka były wyjątkowe, i wprowadź malca w magiczną atmosferę Bożego Narodzenia.

W skład pakietu wchodzą: kolorowa książeczka z łatwymi zadaniami rozwijającymi myślenie logiczne i spostrzegawczość, zestaw 17 trwałych, sztywnych kart obrazkowych z zaokrąglonymi rogami, na których znajdują się ilustracje związane z Bożym Narodzeniem oraz wyraźne podpisy przygotowujące do nauki czytania globalnego, a także 10 par dużych puzzli dwuelementowych, z których dopasowaniem poradzą sobie najmłodsze dzieci. Puzzle zostały pomyślane jako pierwsza układanka ćwicząca spostrzegawczość oraz koordynację oko–ręka. Można je również wykorzystać do zabawy w czytanie.

Pakiet wspiera rozwój umysłowy i społeczny dzieci, rozwija ich wiedzę o świecie, rozbudza ciekawość i wprowadza w świąteczną atmosferę. Kolorowe, przykuwające uwagę ilustracje zachęcą do wspólnych zabaw, dostarczając przy tym mnóstwo radości!

Cena: 29,90 zł (5%)

ISBN: 978-83-65884-34-3

Marka: Kapitan Nauka

Producent: wydawnictwo Edgard, Warszawa 2017

Więcej informacji: www.KapitanNauka.pl

Znajdź nas na facebooku: www.facebook.com/KapitanNauka

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Rodzinne wyjazdy

Zobacz także