Weleda
Weleda Baby

Świat klocków LEGO® ponownie zawita do Galerii Bemowo

Galeria Bemowo
🗺 mapa
📅 sobota 23.04.2022 do niedziela 24.04.2022
Świat klocków LEGO® ponownie zawita do Galerii Bemowo
Baza kosmiczna, piramidy, warszawski tramwaj, żaglowiec i wiele więcej! Z klocków LEGO® można wyczarować naprawdę niesamowite rzeczy! Teraz możesz przyjrzeć się im z bliska! W dniach 23-24 kwietnia Galeria Bemowo zaprasza na wystawę makiet i modeli wykonanych z najpopularniejszych klocków świata. To prawdziwa gratka dla fanów LEGO® i nie tylko!

Ponad 30 modeli i dużych makiet z klockami LEGO® w roli głównej! Wśród licznych budowli, zbudowanych z tysięcy klocków, w Galerii Bemowo będzie można zobaczyć m.in. makietę współczesnego miasteczka, makietę kosmiczną, modele z Gwiezdnych Wojen oraz niezliczoną liczbę konstrukcji wzorowanych na najpopularniejszych budowlach. Zwiedzających z pewnością zachwycą imponujące w dbałości o szczegóły tramwaje i pociągi oraz piramidy.

Wystawa to nie tylko możliwość wspaniałej zabawy, ale także szansa na znalezienie inspiracji do tworzenia własnych budowli. Będzie to także okazja, aby porozmawiać o hobby z twórcami modeli – magikami zrzeszonymi w klubie WAWLUG (Warsaw LEGO® User Group) – tzw. AFOLami (Adult Fan of LEGO®), czyli warszawskimi dorosłymi fanami LEGO®. Dla uczestników wystawy przygotowano niespodziankę w postaci bezpłatnych instrukcji do samodzielnego wykonania w domowym zaciszu mini-modeli z LEGO® w tematyce wielkanocnej. Dodatkowo, najmłodsi Klienci Galerii Bemowo będą mogli zajrzeć do „piaskownicy” pełnej klocków oraz wziąć udział w mini konkursach budowlanych z upominkami!

Wystawa modeli i makiet klocków LEGO® odbędzie się w Spotykalni zlokalizowanej na pierwszym piętrze w Galerii Bemowo. Na wystawę zapraszamy w dniach 23-24 kwietnia 2022 roku w godzinach 10.00-18.00 (sobota) oraz 10.00-16.00 (niedziela). Wstęp bezpłatny.

277 ocen
4.98
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent