Świat Baśni i Legend – spotkanie mikołajkowe

Szkoła w Modlnicy
📅 niedziela 04.12.2016
Świat Baśni i Legend - spotkanie mikołajkowe
Zespół Modlnicanie, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Modlnicy, Gminna Biblioteka Publiczna i Teatr Regionalny w Krakowie zapraszają wszystkie dzieci  (od 0 do 12 lat) wraz z opiekunami na Mikołajki w Modlnicy pt „Świat Baśni  Legend – spotkanie mikołajkowe”, które odbędzie się na sali gimnastycznej Szkoły w Modlnicy w niedzielę 04 grudnia 2016 r. godz. 16 00.

W programie: baśnie i legendy w wykonaniu uczniów z Gimnazjum w  Modlnicy oraz Zespołu Modlnicanie, konkurs z nagrodami dla dzieci, przybycie Św. Mikołaja z prezentami. Dla dzieciaków Zespół Modlnicanie przygotował drobne mikołajkowe upominki, które otrzymają od Mikołaja.

Mikołajowi pomagać będą wolontariusze z Gimnazjum w Modlnicy. Poczęstujemy  również słodyczami  i ciastem. Można przynieść prezenty, które powinny być podpisane imieniem i nazwiskiem dziecka. Prezenty podczas zabawy zostaną wręczone przez Mikołaja. Prezenty można zdeponować już od godz. 14.00 w sali gimnastycznej.