Świadomość Procentuje – bezpłatne warsztaty dla rodziców i dzieci. Ruszyły zapisy!

środa 19.04.2023 do środa 31.05.2023

Świadomość Procentuje – bezpłatne warsztaty dla rodziców i dzieci. Ruszyły zapisy!

Świadome rodzicielstwo, akceptacja siebie, przyjaźń, marzenia i radzenie sobie z emocjami – takie zagadnienia czekają na rodziców i ich dzieci w programie Świadomość Procentuje. Ruszyły zapis do III edycji bezpłatnego Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego Świadomość Procentuje, który odbędzie się już we wrześniu 2023. To jedyny bezpłatny program rozwoju mentalnego dla dzieci rodziców i nauczycieli w Polsce.

Program Świadomość Procentuje to #WięcejNiżLekcja. To aż 10 tygodni bezpłatnych warsztatów z zakresu wsparcia profilaktyki szeroko rozumianych problemów społecznych i emocjonalnych dzieci i młodzieży oraz wiedza i narzędzia od topowych trenerów mentalnych – Michała Zawadki, Marzeny Jankowskiej, Moniki Kluzy, Joanny Gdaniec i gościa z Francji André Sterna.

Zapisy do programu tylko do 31 maja na https://swiadomoscprocentuje.pl/zapisy-2023/

Cel programu

Celem programu jest kompleksowy rozwój mentalny dzieci i młodzieży przy równoczesnym stworzeniu przestrzeni dla rodziców i nauczycieli uświadamiając im, jak być wsparciem w rozwoju młodych ludzi, nie zapominając o sobie i swoich potrzebach. Chcemy, aby po naszym programie każde dziecko dowiedziało się, jak rozwinąć w sobie wszystko to, co najlepsze – wiarę w siebie, swój potencjał, marzenia i swoje możliwości.

Dlaczego świadomość procentuje?

Świadomość pozwala na szczegółowe określanie własnych doznań, potrzeb, emocji czy mechanizmów działania. Do pełnej samoświadomości potrzebna jest także znajomość posiadanych przez siebie talentów. Ci którzy są świadomi tego, jakie posiadają zdolności i możliwości, są bardziej pewni siebie, a samoświadomość pozwala na odnalezienie odpowiedniej drogi i zrozumienie tego, jakie jest nasze miejsce.

Dla kogo?

Program skierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku 3-19 lat, szkół podstawowych, szkół średnik, przedszkoli, a także dla rodziców i nauczycieli.

W warsztatach może wziąć udział każdy, zajęcia dostosowane są zarówno do grupy wiekowej, jak i aktualnych potrzeb. W ramach programu uczestnicy będą mieli dostęp do specjalnie opracowanych warsztatów online oraz materiałów szkoleniowych, dzięki którym wiedzę, którą otrzymają podczas programu, będą mogli utrwalać i stale przypominać w praktyczny sposób.

Samodzielne Rodzicielstwo
Samodzielne Rodzicielstwo -wideoporadmik dla rodziców

Przebieg programu

  • Program realizowany jest od 12.09.2023 do 17.11.2023
  • Podczas programu odbędzie się 11 warsztatów online dostosowanych do danej grupy wiekowej
  • Udział w programie jest całkowicie BEZPŁATNY
  • Podczas programu poruszane będą zagadnienia
  • W trakcie projektu uczestnicy dowiedzą się, jak budować poczucie wartości siebie, jak radzić sobie z emocjami i jak odkryć swoje marzenia i potencjał

Eksperci programu

  • Michał Zawadka – Ekspert rozwoju mentalnego młodych ludzi i rodzin
  • André Stern – francuski muzyk, autor książek i światowej sławy mówca.
  • Marzena Jankowska – psychoterapeuta i trener odporności psychicznej
  • Joanna Gdaniec – szkoleniowiec, trener mentalny
  • Monika Kluza – szkoleniowiec, trener mentalny dzieci i młodzieży

Chcesz dołączyć do wspaniałej przygody pełnej niezapomnianych wrażeń oraz odkrywania siebie? Zapisz się już dziś na https://swiadomoscprocentuje.pl/zapisy-2023/

Szczegóły programu Świadomość Procentuje na: www.swiadomoscprocentuje.pl

Program Świadomość Procentuje realizowany jest dzięki środkom zebranym z 1,5% podatku. Organizatorem programu jest World Healthy Living Foundation. Jesteśmy organizacją non-profit, która zajmuje się promocją i propagowaniem stylu zdrowego życia. Celem fundacji jest zachęcenie społeczeństwa do zmiany niezdrowych nawyków w kierunku prozdrowotnych – tych, które bezpośrednio przyczyniają się do poprawy ogólne pojmowanego zdrowia fizycznego i psychicznego.

Świadomość Procentuje – bezpłatne warsztaty dla rodziców i dzieci. Ruszyły zapisy!

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie