SuperQuiz Piłka nożna

wtorek 16.08.2016 do wtorek 06.09.2016

SuperQuiz Pilka Nozna dla dzieci

SuperQuiz PIŁKA NOŻNA to piłkarski przewodnik każdego kibica. Fascynujące ciekawostki o najsłynniejszych piłkarzach, drużynach, niezapomnianych meczach, wydarzeniach oraz zasadach gry czyta się jednym tchem! Ponad 160 zaskakujących pytań quizowych wciąga do emocjonującej zabawy.

Fani piłki nożnej dowiedzą się, jak wyglądała kariera ich ulubionych piłkarzy, m.in. Lewandowskiego, Messiego, Ronaldo czy Neymara. Poznają historię światowego futbolu, różnorodne taktyki gry, najciekawsze wydarzenia, turnieje i nagrody. Czy wiesz, który zawodnik strzelił w ciągu 9 minut 5 bramek, kto zyskał tytuł „Trenera Tysiąclecia”, kiedy odbył się w Polsce pierwszy mecz piłki nożnej? Główkuj, aby zdobyć wszystkie punkty!

Zdjęcia piłkarskiej ekstraklasy i kultowych stadionów oraz liczne ilustracje do ciekawostek zachęcą dziecko do czytania, a rozwiązywanie zagadek będzie doskonałą rozrywką dla całej rodziny oraz podczas spotkań z rówieśnikami. Wygodny i poręczny format, który zmieści się w kieszeni, pozwoli zabrać ulubiony SuperQuiz, gdziekolwiek chcesz – na spacer, do parku czy w podróż.

SuperQuiz Piłka nożna to doskonała zabawa, która pozwoli dziecku rozwijać zainteresowania, zaskoczyć innych swoją wiedzą, a przy okazji trenuje pamięć, koncentrację i czytanie ze zrozumieniem.

SuperQuiz Piłka nożna to:
– kolorowe zdjęcia i ilustracje
– wciągające opowieści o futbolu
– ponad 160 zagadek
– możliwość sprawdzenia odpowiedzi
– atrakcyjna forma zabawy
Więcej informacji na stronie Kapitan Nauka

Wydawnictwo Edgard, Warszawa 2016

W serii również:

SuperQuiz Ciało człowieka
SuperQuiz Zwierzęta
SuperQuiz Konie
SuperQuiz Polska
SuperQuiz Świat

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Zobacz także