Superminds – bezpłatne lekcje pokazowe dla dzieci w maju!

📅 wtorek 12.05.2020 do niedziela 31.05.2020
Superminds - bezpłatne lekcje pokazowe dla dzieci w maju!
Co zaproponować dzieciom, aby zaangażować je bez reszty a ‘przy okazji’ rozwinąć ich umysł, inteligencję i uczyć języka angielskiego?

Superminds Academy w Krakowie zna odpowiedź na to pytanie! Proponujemy dzieciom innowacyjne, wielomodułowe zajęcia online (lub stacjonarnie w Krakowie, ul. Wyki, gdy wrócimy do szkoły :-)), w oparciu o japońską arytmetykę mentalną wg certyfikowanej metodologii Ishido Shiki w połączeniu z neuromatematyką i językiem angielskim.

Zapraszamy na  BEZPŁATNE LEKCJE POKAZOWE → zarezerwuj termin

FORMULARZ               e-mail – krakow1@superminds.pl

Korzyści z naszych zajęć

To nie tylko samo szybkie liczenie liczb wielocyfrowych w pamięci. Dzieci rozwijając prawą półkulę mózgu, stają się systematyczne, zorganizowane, kształcą myślenie przyczynowo-skutkowe, rozwijają zdolności matematyczne, znacznie poprawiają pamięć i koncentrację, kształcą wielojęzyczność, szybko czytają.

Z doświadczenia wiemy, że dzieci, które z nami regularnie ćwiczą, niezależnie od predyspozycji lub trudności w uczeniu się, osiągają świetne wyniki w szkole.

Obecnie w Krakowie prowadzimy online z sukcesami już 7 grup dzieci w wieku 5-12 lat, mamy pozytywny feedback zarówno od dzieci jak i rodziców. Stacjonarnie zaś działamy od 5 lat w kilku miastach w Polsce.

Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu, po 50-55 min dla dzieci 7-9 lat oraz 10-12 lat zaś 1 raz w tygodniu dla dzieci 5-6 lat. Grupy są niewielkie, 6-10 osób, w zależności od wieku dziecka, dni i godziny zajęć do ustalenia.

Zobacz jak wyglądają nasze zajęcia on-line https://youtu.be/duNamVPMh14

Nasz program

Czy i jak motywować dzieci

1. Program grupy 5-6 lat kids obejmuje: język angielski poprzez gry, piosenki, obrazki; arytmetykę mentalną na sorobanie; matematykę na lego; naukę poprzez eksperymenty i język angielski

2. Zajęcia dla starszych grup:

→ Blok matematyczny obejmuje: arytmetykę mentalną na sorobanie; neuromatematykę (strategie szybkiego mnożenia w pamięci liczb wielocyfrowych); brain teasers, zagadki, łamigłówki matematyczne i lingwistyczne

→ Blok języka angielskiego obejmuje: gry, piosenki, obrazki; naukę poprzez eksperymenty i język angielski; na części zajęć matematyka na lego.

Na początek proponujemy dzieciom kurs podstawowy 7 tygodni (czyli kids 7h zajęciowych, pozostałe grupy wiekowe 14h), z możliwością kontynuacji. Dajemy fiszkotekę (mobilną oraz na komputer) do ćwiczenia języka angielskiego oraz platformę na której dzieci ćwiczą strategie sorobanu oraz neuromatematyki, wraz z krótkimi filmami instruktażowymi/ przypominajkami. Ćwicząc samodzielnie na platformie, oraz będąc aktywnym na zajęciach, dzieci ‘zarabiają’ też supercoins, które mogą wymienić na realne gadżety japońskie w naszym sklepiku. Najstarsze dzieci (10-12 lat) mogą brać udział w grze rynkowej, śledząc kursy walut oraz kruszców mogą pomnożyć/ lub stracić swoje supercoins, jak to na giełdzie bywa :-))

Zapraszamy na  BEZPŁATNE LEKCJE POKAZOWE → zarezerwuj termin

FORMULARZ               e-mail – krakow1@superminds.pl