Superbohaterowie i Profesorek Wodorek – Toruń
UD

Superbohaterowie i Profesorek Wodorek – Toruń

📅 sobota 25.01.2014
Superbohaterowie i Profesorek Wodorek – Toruń

Zdziwi się każde dziecko, a dorośli będą osłupieni, gdy dowiedzą się, że prawdziwych Superbohaterów można spotkać w każdym domu!
Spektakl jest interakcyjny. Profesorek zaprosi dzieci do stworzenia szalonej orkiestry, która w rockandrollowym stylu rozweseli największego ponuraka. Dzieci dodatkowo będą miały do odegrania w jednej ze scen bardzo śmieszne zadanie aktorskie. W spektaklu występuje dwójka aktorów, pacynki i kolorowe, fantazyjne stroje, które poruszą wyobraźnię. Oprócz oryginalnej autorskiej muzyki i szalonej piosenki, będziemy świadkami wyjątkowo oryginalnej poezji.

Teatr „Pomarańczowy Cylinder” o sobie:
Staramy się tworzyć oryginalną i unikatową formę przedstawień. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że interakcja między aktorem i młodym widzem musi opierać się na zainteresowaniu. Jednym z haseł przewodnich Pomarańczowego Cylindra jest: „Koniec z nudą!”. Mając na celu edukację i profilaktykę stosujemy kilka skutecznych metod. Nasze przedstawienia są interakcyjne – dzieci biorą udział w spektaklu, same zadają pytania lub udzielają na nie odpowiedzi. Sceny i dialogi są pełne humoru – co powoduje zaangażowanie i zainteresowanie widza. Przemawiamy do młodzieży ich językiem – przy zachowaniu zasad kultury i języka, pokazując, w jaki sposób należy odnosić się do innych, siebie i świata. Wyraziste i pełne energii postacie o nietuzinkowych charakterach dopełniają całości.
 
Czas trwania: 45 minut
Wiek widzów: 3-13 lat
Bilety: 8 zł

25.01.2014 (sobota) godz. 11:00
Dom Muz ul. Podmurna 1/3
spektakl dla dzieci pt.
Superbohaterowie i Profesorek Wodorek
w wykonaniu Teatru "Pomarańczowy Cylinder"

543 ocen
5.00
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent