Super Wings w Alfa Centrum Gdańsk

Alfa Centrum, ul. Kołobrzeska 41c mapa

sobota 23.11.2019 do niedziela 24.11.2019

Super Wings w Alfa Centrum Gdańsk

Daj się porwać zabawie z bajkowymi bohaterami! Dżetek, Frunia i inne maszyny spełniają w Alfie marzenia najmłodszych: selfie z Dżetkiem i Furnią, plecak z ulubioną maszyną, wizyta w warsztacie u Śrubka, interaktywne gry i zabawy – 23 i 24 listopada przyjdź do Alfy i wybierz, o czym marzysz.

W programie główną atrakcją będzie spotkanie z dwoma sympatycznymi postaciami z bajki Super Wings: Dżetkiem i Frunią. Na specjalnej ściance będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z super bohaterem. W strefie Śrubka stanie warsztat małego mechanika, w którym po skonstruowaniu specjalnej maszyny, będzie można zobaczyć slajdy z przygód bohaterów bajki Super Wings. W strefie Trafika znajdzie się wielkoformatowa gra, której motywem przewodnim jest bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Każdy uczestnik gry stanie się żywym ,,pionkiem’’ i będzie poruszać się po planszy odpowiadając po drodze na różne pytania.

Prawdziwym hitem jest na pewno Fabryka plecaków – na ekranie dotykowym można wybrać jeden spośród stu dostępnych grafik, żeby stworzyć własny projekty plecaka.

Dla najmłodszych przygotujemy mały dmuchany zamek, gdzie będzie można poskakać do woli! Nie zabraknie też interaktywnych kolorowanek – na ekranach dotykowych będzie można pokolorować ulubioną postać z bajki.

Zabawa z Super Wings odbywa się w sobotę i niedzielę w godzinach od 11:00 do 19:00, w pasażu na poziomie 0. Wszystkie atrakcje są bezpłatne.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Alfa Centrum logo Gdańsk Przymorze

Alfa Centrum - najbardziej alfapozytywne centrum handlowe w Gdańsku – zapraszamy na zakupy i do kina!

Centrum Alfa to tętniące życiem centrum handlowe dedykowane ludziom spędzających czas w gronie rodzinnym i ceniącym swój czas i pieniądze. Możliwość szybkiego zrobienia zakupów i wykorzystania wygospodarowanej w ten sposób wolnej chwili na spotkanie w kafejce z przyjaciółmi, …

Więcej

Adres:

ul. Kołobrzeska 41c, Gdańsk 80-391


Kontakt:

58-769 40 00
info@alfacentrum.pl
http://www.alfacentrum.pl