Supa Modo. Film w kinach od 5 lipca!

piątek 05.07.2019

Supa Modo

Jo jest nadzwyczajną dziewczynką, obdarzoną przez los wielkimi mocami. Wystarczy, że się skupi i może przesuwać przedmioty i wstrzymywać czas. Nie robi tego nigdy dla własnego widzimisię, ale zawsze w słusznej sprawie. Korzystanie z nadprzyrodzonych mocy jest dla małej Kenijki sensem życia i zarazem największą radością. Umiejętności dziewczynki spędzają sen z powiek jej mamie, przecież Jo jest chora i musi się oszczędzać.

Tymczasem starsza siostra dziewczynki, Mwix, z pomocą całej wioski postanawia spełnić jej największe marzenie. Tak powstaje film o superbohaterce – Supa Modo, która potrafi walczyć o sprawiedliwość, dokładnie tak jak robi to jej idol – Jackie Chan.

„Supa Modo” to rozważna i delikatna filmowa próba oswojenia tematów związanych z odchodzeniem, a także opowieść o tym, jak marzenia mogą zmienić nasz los nawet w najtrudniejszych chwilach.

Rozdaliśmy 25 zaproszeń na film:

  • 10 do kina Muranów w Warszawie
  • 5 do Kina Falenica w Warszawie
  • 10 do Kina Nowe Horyzonty we Wrocławiu

Zaproszenia ważne w terminie 5-19 lipca na dowolny seans „Supa Modo” .

Uwaga! Konkurs rozwiązany, a zwycięzcy zostali powiadomieni o wygranej.

Nagrody festiwale

Berlinale 2018: Kryształowy Niedźwiedź Nagroda Dziecięcego Jury Generacji Kplus – wyróżnienie specjalne dla filmu pełnometrażowego Likarion Wainaina
FF Kino Dzieci 2018: Złoty Kwiat Paproci – Nagroda Dziennikarzy za Najlepszy film dla Likarion Wainaina. Film prezentowalny był w 2018 roku na FF Ale Kino (nominacja) oraz na FF Afrykamera.

PREMIERA 5 LIPCA

tytuł oryginalny: Supa Modo
kategoria wiekowa: 9+
kraj i rok produkcji: Kenia, Niemcy 2018
gatunek: aktorski, familijny, dramat
czas trwania: 74′

ZWIASTUN:

Projekt bez tytułu
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:filmpatronatuczucia

Zobacz także