StyLove atrakcje w Centrum Riviera

Centrum Riviera, Kazimierza Górskiego 2 mapa

sobota 27.04.2019

StyLove atrakcje w Centrum Riviera

Wiosna to najlepszy czas na zmiany! Gdy przyroda budzi się do życia, w nas również narasta potrzeba wewnętrznej i zewnętrznej odnowy. Wystarczy kilka drobnych zmian – delikatne pociągnięcie pędzlem, podcięcie włosów, nowy element garderoby – i już czujemy się inaczej, lepiej.

Centrum Riviera odpowiada na wiosenne potrzeby swoich klientów i zamierza wykorzystać ten wyjątkowy czas na przeprowadzenie stylowych metamorfoz!

Już w tę sobotę, 27 kwietnia, odwiedzający Centrum Riviera doświadczą na własnej skórze niezwykłych transformacji, jakie przygotował dla nich sztab specjalistów od piękna!

Skorzystajcie z fachowych porad stylistek, wizażystek, fryzjerów i barberów. Oddajcie się w ich ręce i poczujcie się jak gwiazdy Hollywood, które lada moment wkroczą na czerwony dywan.

Stańcie przed obiektywem i ukoronujcie efekt swojej stylowej zmiany! Zwieńczeniem metamorfozy będzie sesja zdjęciowa na specjalnie przygotowanej z tej okazji okładce!

Czeka na Was także stylowy konkurs na najlepszą metamorfozę! Weźcie udział w tej zabawie i pokażcie się znajomym z całkiem innej strony.

Zapraszamy do strefy Fontanna w godzinach 10:00-18:00!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Centrum-Handlowe-Riviera

Centrum Riviera

Centrum Riviera to największe centrum handlowo-rozrywkowe na Pomorzu. Na 70 tys. m2 powierzchni najmu, podzielonej na dwa poziomy, mieści się blisko 250 sklepów. Place zabaw dla dzieci, social wall, strefy wypoczynku, najnowsze trendy w modzie, technologii …

Więcej

Adres:

Ul. Kazimierza Górskiego 2
81-304 Gdynia


Kontakt:

+48 58 779 07 10
biuro@centrumriviera.pl
http://www.centrumriviera.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:wiosna