Stwórz swoje pudełko – warsztaty rodzinne

Stwórz swoje pudełko – warsztaty rodzinne

26.06.11
godz. 12.30

Muzeum Miasta Łodzi Galeria Mistrzów Polskich zaprasza na warsztaty rodzinne "Stwórz swoje pudełko – otwórz swoją wyobraźnię"

Podczas kolejnego spotkania nauczymy się nakładania wzorów do decoupage′u na cieniowane uprzednio powierzchnie. Umiejętność integrowania motywu z tłem wykorzystamy do samodzielnego ozdobienia pudełek. Decoupage jest techniką artystycznego zdobienia przedmiotów, poprzez wycinanie motywów obrazkowych z papierowych serwetek, papieru ryżowego lub innych papierów, naklejania ich na wcześniej pomalowaną powierzchnię i pokryciu całości wieloma warstwami lakieru, co sprawia, iż przedmioty sprawiają wrażenie ręcznie malowanych. Pudełka będziemy wspólnie tworzyć pogłębiając jednocześnie więzi rodzinne.

Panowie również mogą uczestniczyć w spotkaniu by następnie stworzonymi przez siebie dziełami obdarować żonę, mamę, dziewczynę lub przyjaciółkę.

Wszystkie materiały są przez nas zapewnione.

Półtoragodzinne warsztaty rozpoczynają się o godzinie 12.30.
Warsztaty są odpłatne: 10 zł od osoby. Zapraszamy dorosłych i młodzież od lat 10-ciu.

Jeśli są Państwo zainteresowani uczestnictwem prosimy o potwierdzenie obecności na zajęciach mailowo
na adres m.urbanska@muzeum-lodz.pl  i k.socha@muzeum-lodz.pl lub telefonicznie pod numerem 42 254 90 40 do dnia 24 czerwca do godziny 15.00