Stwórz specjalne zapachy dla mamy i taty! Gliwice

Miejsce wydarzenia: ul. Rybnicka 207 w Gliwicach

Data wydarzenia: sobota 19.05.2018

Wstęp: Wstęp wolny

Stwórz specjalne zapachy dla mamy i taty!

Już wkrótce Dzień Matki oraz Dzień Ojca, których należy w dniu ich święta obdarować mnóstwem uścisków i… drobnymi upominkami!

19 maja na warsztatach kreatywnych w Centrum Handlowym Auchan Gliwice mali goście będą tworzyć kompozycje zapachów dla rodziców, które będą przywoływać przez długi czas świeżą woń wiosny. Wstęp wolny!

Maj przyniósł ze sobą całą paletę wiosennych zapachów: kwitnących forsycji, bzów, kasztanów, a nawet akacji. Kwiatowe wonie można zatrzymać na dłużej, a alternatywą dla perfum dostępnych na sklepowych półkach mogą być własnoręcznie skomponowane kompozycje zapachowe. Już 19 maja w Centrum Handlowym Auchan Gliwice uczestnicy warsztatów kreatywnych wykonają oryginalne prezenty dla rodziców, które wręczą im w dniu ich święta.

W sobotę 19 maja pasaż Centrum Handlowego Auchan Gliwice zamieni się w laboratorium zapachów. Dzieci będą tworzyć ozdobne saszetki o niepowtarzalnych kompozycjach zapachowych, które przydadzą się w każdym domu czy samochodzie. Uczestnicy zajęć będą mieć do dyspozycji kolorowe woreczki i wstążeczki, a także pachnący susz kwiatowy i różnorodne olejki eteryczne. Powstałe prace na pewno ucieszą obdarowanych!

Wiosenne warsztaty kreatywne odbędą się 19 maja w godz.: 12:00-18:00 w Centrum Handlowym Auchan Gliwice przy ulicy Rybnickiej 207 w Gliwicach. Wstęp wolny!

 

Zobacz miejsce wydarzenia

Zobacz także