Studio Wyobraźni z Cartoon Network

Służewski Dom Kultury w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy, Bacha, Warszawa, mapa

poniedziałek 27.06.2016

Studio Wyobraźni_warsztaty

Rozpocznij lato ze „Studiem Wyobraźni Cartoon Network”

W pierwszy dzień wakacji, 27 czerwca w poniedziałek w Służewskim Domu Kultury w Warszawie w ramach akcji „Lato w mieście” odbędą się warsztaty „Studia Wyobraźni Cartoon Network”. Podczas twórczych zajęć dzieci poznają etapy powstawania kreskówek oraz stworzą własne projekty, które następnie będą mogły zgłosić do konkursu „Studia Wyobraźni Cartoon Network”.

Warsztaty „Studia Wyobraźni Cartoon Network” skierowane są do dzieci ze szkół podstawowych. Celem tych twórczych zajęć jest pobudzenie dziecięcej wyobraźni i kreatywności poprzez naukę technik tworzenia i opracowywania kreskówek: rysunku, storyboardu (scenorysu) oraz animacji. Udział w warsztatach jest bezpłatny, jednak by zapewnić sobie na nich miejsce, należy wysłać zgłoszenie.

Nad programem merytorycznym warsztatów będzie czuwać Teresa Starzec, współzałożycielka Fundacji Atelier www.atelier.org.pl, która uwielbia sztukę i codziennie wspiera najmłodszych w odkrywaniu i realizowaniu swoich artystycznych pomysłów. Podczas warsztatów dzieci będą mogły stworzyć własne wyjątkowe projekty i zgłosić je do konkursu Studia Wyobraźni Cartoon Network na stronie konkursowej imaginationstudios-konkurs.cartoonnetwork.pl.

Zgłoszenia dzieci na warsztaty należy wysyłać do 25 czerwca na adres: kontakt@cartoonnetwork.pl lub składać bezpośrednio w sekretariacie Służewskiego Domu Kultury. Szczegółowe informacje na temat poszczególnych zajęć i godzin znajdują się na stronie Służewskiego Domu Kultury www.sdk.waw.pl.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Służewski Dom Kultury zajęcia dla dzieci na Ursynowie.

Służewski Dom Kultury

To miejsce, które nie tylko zaprasza bogatą ofertą kulturalną, artystyczną i edukacyjną, ale także miejsce, w którym ważne są idee ekologii i troska o świat, w którym żyjemy. Zaczynaliśmy w 1991 roku. Na Służewie powstało …

Więcej

Adres:

ul. Jana Sebastiana Bacha 15
Warszawa


Kontakt:

22 843-91-01; 22 397-72-71
sdk@sdk.waw.pl
http://www.sdk.waw.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:warsztaty

Boże Narodzenie z 5.10.15.

Zobacz także