Studio Duch – zdalna nauka historii

Cała Polska

wtorek 24.05.2022 do środa 08.06.2022

600

Ostatnie dni zapisów na Dziecięcy Uniwersytet Ciekawej Historii

Dziecięcy Uniwersytet Ciekawej Historii. Dla pasjonatów minionych wieków, dla tych, którzy chcą wiedzieć i rozumieć więcej.

Głównym celem Dziecięcego Uniwersytetu Ciekawej Historii jest kształtowanie w słuchaczach postaw otwartości, tolerancji i zrozumienia współczesności, poprzez upowszechnianie znajomości dziedzictwa historycznego i kulturalnego Polski i świata. Zajęcia Dziecięcego Uniwersytetu Ciekawej Historii są interdyscyplinarne, łącząc tematykę z zakresu historii, historii sztuki, geografii, filozofii. Uzupełniają i rozszerzają program nauczania historii w szkole podstawowej.

ABSOLWENCI DUCHA LEPIEJ ROZUMIEJĄ TERAŹNIEJSZOŚĆ, KOJARZĄ FAKTY, WYCIĄGAJĄ WNIOSKI, ANALIZUJĄ, POTRAFIĄ MYŚLEĆ KRYTYCZNIE. SĄ TOLERANCYJNI I OTWARCI. ZNAJOMOŚĆ HISTORII POTRAFIĄ WYKORZYSTAĆ W WIELU DZIEDZINACH ŻYCIA.

Do tej pory z zajęć korzystali tylko uczniowie z Warszawy, ale na prośbę mieszkańców innych miast mamy już zajęcia dla wszystkich – łączymy się zdalnie, co dwa tygodnie i nie tylko uczymy się, ale i świetnie bawimy. To nie nudne gadanie przez zoom, ale aktywne warsztaty, pasjonujące zagadki, gry i dyskusje. Niesamowicie fajnie spędzony czas.

Zapisy trwają. Zapraszamy:)

Kurs online - Jak zachęcić dziecko do nauki

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

Dziecięcy Uniwersytet Ciekawej Historii zaprasza na zajęcia

Więcej o nas na: www.duch.edu.pl

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Studio Duch – zdalna nauka historii

Fundacja Dziecięcy Uniwersytet Ciekawej Historii

Fundacja Dziecięcy Uniwersytet Ciekawej Historii powstała, aby przekazywać dzieciom i młodzieży wiedzę z zakresu historii Polski oraz historii świata w ciekawy i nowoczesny sposób. Fundacja prowadzi liczne projekty edukacyjne, największym z nich jest DZIECIĘCY UNIWERSYTET CIEKAWEJ HISTORII …

Więcej

Adres:

ul. Zielna 39 (Budynek PASTy)
pokój 902, IX piętro, domofon 6.
00-108, WarszawaKontakt:

uniwersytet@duch.edu.pl
http://www.duch.edu.pl
facebook