Strefa gry LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy w Galerii Krakowskiej

sobota 09.07.2016 do niedziela 10.07.2016

Wstęp bezpłatny

Strefa gry LEGOR Gwiezdne wojny

„Leg godt”, czyli baw się dobrze – w najbliższy weekend najmłodsi będą mieli okazję do świetnej zabawy i zagrania w LEGO® Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy w Galerii Krakowskiej. Dodatkowo podczas wydarzenia
(9 i 10 lipca w godz. 11.00 – 19.00) zagrać będzie można również w inne gry z serii LEGO®, m.in. LEGO® Marvel’s Avengers, LEGO® Jurassic World czy LEGO® Batman 3: Poza Gotham. Wstęp jest bezpłatny.

Z kolei po łacinie wyraz „Lego” znaczy „składam”. Od wielu lat produkty tej duńskiej firmy są uwielbiane przez dzieci! Tym razem najmłodsi wraz
z rodzicami będą mieli okazję zagrać w LEGO® Video Games. Podczas wydarzenia uczestnicy spróbują swoich sił w turniejach i będą rywalizować o tytuł Mistrza. Maluchy wspólnie z Finnem, Poe i BB-8 będą latać gwiezdnym myśliwcem w gąszczu asteroid oraz wykonywać ekscytujące misje z Leią, Chewbeccą lub Admirałem Ackbarem.

Organizatorzy przygotowali również dodatkowe atrakcje, takie jak turnieje z nagrodami oraz malowanie twarzy w ulubione postacie z gier LEGO. Uczestnicy, którzy zdobędą najwięcej punktów w turnieju, będą mieli szansę otrzymać nagrodę specjalną – zestaw klocków LEGO! Z kolei dla wszystkich dzieci, które odwiedzą Galerię Krakowską, przygotowane zostały niespodzianki.

LEGO® Video Games odbędzie się w najbliższą sobotę i niedzielę (9 i 10 lipca) w godz. 11.00-19.00 w Galerii Krakowskiej na poziomie -1 w Hali Grodzkiej. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:weekendzawody

Zobacz także