Strefa animacyjna na Reggae Moście

Wadowickie Centrum Kultury
📅 piątek 24.08.2018 do sobota 25.08.2018
Strefa animacyjna na Reggae Moście

Reggae Most to nie tylko koncerty i food trucki. Wadowickie Centrum Kultury przygotowało na czwartek i piątek (24- 25 sierpnia) również szereg ciekawych atrakcji animacyjnych dla małych i dużych.

Podczas dwóch dni festiwalu uczestnicy będą mogli umilać swój wolny czas w strefie animacyjnej. WCK przygotowało atrakcje dla dzieci i dorosłych. Najmłodsi muszą wybrać się do kącika artystycznego, w którym nie zabraknie kolorowych instalacji. Miłośnicy latynoskich rytmów będą się świetnie bawić podczas Latino Solo. Osoby lubiące ciszę, spokój i ćwiczenia zapraszamy na przygodę z Jogą. Natomiast „Niezły cyrk” zapewni świetną zabawę najmłodszym i nieco starszym uczestnikom zajęć. W trakcie warsztatów będzie można spróbować: jazdy na monocyklach, utrzymać równowagę na rola – bola oraz równoważni, a nawet żonglowania. W strefie animacyjnej pojawi się również znany i lubiany Escape Room „@SherLOCK”. Proste zagadki i łamigłówki, odrobina magii oraz wciągające gry karciane i planszowe – to wszystko będzie do Waszej dyspozycji. Miłośników manualnych działań zapraszamy natomiast na warsztaty plecenia wianków oraz tworzenia łapaczy snów. Stworzone ozdoby będą Was wyróżniać spośród festiwalowego tłumu, dlatego warto zabrać je ze sobą. Jedną z głównych atrakcji będzie spotkanie z Mirosławem „Makenem” Dzięciołowskim, który w sobotę o godzinie 16.00 opowie o „Swojej Jamajce”. Maken będzie również konferansjerem podczas dwóch dni Reggae Mostu.

Szczegóły oraz podział godzinowy atrakcji dostępny na stronie www.wck.wadowice.pl

ul. Teatralna 1
34-100 Wadowice