Strefa Aktywnej Mamy – warsztaty pomagające wrócić do zawodowej aktywności

Hotel DoubleTree by Hilton, Wrocław mapa

wtorek 26.07.2016

Bezpłatne / obowiązują zapisy

Kobiety aktywne zawodowo praca

Pisanie CV, profesjonalny wizaż i sesja fotograficzna, porady dotyczące dress code oraz wykład motywacyjny. Specjalny dzień warsztatów Strefy Aktywnej Mamy z DoubleTree by Hilton Wroclaw zapewni kompletne przygotowanie mamom, które chcą wrócić do zawodowej aktywności. Wydarzenie już 26 lipca. Ruszyły zapisy – udział jest bezpłatny.

Strefa Aktywnej Mamy to cykl warsztatów dla mam organizowanych przez Fundację Rodzina i Przedsiębiorczość. 26 lipca odbędzie się edycja specjalna: „Strefa Aktywnej Mamy – Dzień Kariery z DoubleTree by Hilton Wroclaw”. W roli profesjonalnych doradców wystąpią m.in. eksperci hotelu. – Warsztaty Strefy Aktywnej Mamy doskonale wpisują się w naszą filozofią CARE. Wyraża się w niej opieka rozumiana jako troskliwość, szczerość czy autentyczność. Pozwala nam to tworzyć wyjątkową atmosferę w hotelu. Jesteśmy również otwarci i chętnie angażujemy się w działania dla lokalnej społeczności. Przykładamy przy tym dużą wagę do tego, by faktycznie pomagały ludziom lub wprowadzały pozytywne zmiany w otoczeniu – mówi Matthias Herd, dyrektor generalny hotelu DoubleTree by Hilton Wroclaw.

Co jest w programie warsztatów? Pod okiem ekspertów hotelu uczestniczki poznają zasady pisania CV. Następnie wizażystki przygotują wszystkie mamy do sesji zdjęciowej, której efektem będzie profesjonalne zdjęcie do dokumentów aplikacyjnych. Uczestniczki spotkają się również z coachem, który podpowie, jak poszukiwać własnych talentów. Gościem warsztatów będzie też fotografka, uczestniczka poprzednich warsztatów Strefy Aktywnej Mamy. Opowie o tym, jak dzięki nim urzeczywistniła swój pomysł na pracę. – Warsztaty pomyślane są tak, by jak najbardziej przydały się mamom, które chcą powrócić na rynek pracy. Dlatego są kompletne: z pomocą profesjonalistów przygotowujemy podstawowe narzędzia, jak CV, ale wzmacniamy również pewność siebie mam i dajemy im pozytywną motywację – mówi Ilona Gmytrasiewicz, koordynatorka projektu z Fundacji Rodzina i Przedsiębiorczość.

Na warsztaty można przyjść również z dzieckiem, które aktywnie spędzi czas w przygotowanym przez organizatorów baby roomie – opiekę i zabawę zapewnią profesjonalni animatorzy. Specjalna edycja warsztatów Strefy Aktywnej Mamy odbędzie się 26 lipca, od godz. 10.00 do 15.00, we wnętrzach wrocławskiego hotelu DoubleTree by Hilton. Organizatorzy przewidzieli 20 miejsc. Udział jest bezpłatny.

Jak się zgłosić? Napisz, dlaczego chcesz wziąć udział w warsztatach i wyślij maila na adres: biuro@frip.org.pl

Zgłoszenia trwają do 24 lipca.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Boże Narodzenie z 5.10.15.

Zobacz także