Street Choreo w Paczce

Paczka Centrum Artystyczne

piątek 11.10.2019

Street Choreo w Paczce

Już 11.10 o godz. 19:30 zapraszamy na pierwsze bezpłatne zajęcia Street Choreo!

Patryk Laudański-Absolwent VI LO o profilu teatralno-filmowym. Od tego roku student Akademii Muzycznej na wydziale Sztuk Scenicznych. Związany z tańcem od 8 roku życia. Zaczynał od tańca towarzyskiego, a następnie dołączył do formacji hip-hopowej. Style streetowe skradły jego serce i do dziś jest ich miłośnikiem. Szkoli się u wielu znanych polskich i zagranicznych choreografów.

72623826_983893331958687_2781650112013664256_n

Nieustannie udoskonala swój warsztat taneczny. Związany jest również z teatrem, zagrał główna role w spektaklu Agnieszki Cygan pt. „Wyklęci” , który dostał się na Międzynarodowy Festiwal Tańca im. Olgi Sawickiej w Lądku Zdrój. Od kilku lat prowadzi formacje taneczne, które biorą udział w turniejach i warsztatach w całej Polsce. Prowadzi zajęcia w Miejskich Ośrodkach Kultury i szkołach tańca.

Patryk na swoich zajęciach przekazuje wiedzę, która posiada i dzieli się pozytywna energią ze wszystkimi.

A jeżeli dalej zastanawiacie się czy warto przyjść, zajrzyjcie na youtube i zobaczcie jak wyglądają warsztaty, które prowadzi Patryk:

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Centrum Artystyczne Paczka - centrum tańca dla dzieci

Centrum Artystyczne Paczka

Jesteśmy Centrum Artystycznym Paczka, które zrzesza profesjonalnych tancerzy, aktorów i wokalistów dzielących się swoimi pasjami i umiejętnościami ze wszystkimi, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę na scenie.

Kochasz taniec?
W Paczce nauczysz się robić to profesjonalnie i …

Więcej
ZOBACZ TAKŻE:zajęcia pozalekcyjne

Zobacz także