Strażniczka książek. Premiera

czwartek 09.06.2016 do poniedziałek 27.06.2016

Strażniczka książek premiera Wydawnictwa Prószyński

Wyjątkowa pozycja na rynku książki dziecięco- młodzieżowej! Niezwykła przygoda w świecie książek…”Strażniczka książek” to historia Amy, która w wyniku niezwykłego splotu wydarzeń zdobywa możliwość podróżowania po świecie książek. Jej celem jest uratowanie największych dzieł w historii literatury, z których ktoś ukradł kluczowe pomysły, przez co rozpada się ich fabuła.

Podróżować na grzbiecie Shere Khana przez „Księgę dżungli”, u boku Werthera Goethego walczyć z czarownicami z Makbeta, a wraz z Elisabeth Bennet wzdychać do Mr. Darcy’ego…

Amy nie myślała, że kiedyś będzie tak blisko bohaterów swoich ulubionych książek, że będzie umiała tak głęboko zanurzyć się w każdą z opowieści, o przeżywaniu których niejednokrotnie marzyła, pochłaniając je jednym tchem. Teraz z zapałem korzysta ze swojej nowej umiejętności – aż okazuje się, że w świecie literatury panuje kompletny chaos i nic nie jest takie, jakie być powinno.

Dla dzieci od 12. roku życia

Mechthild Gläser (ur. 1986) studiowała politologię, historię i zarządzanie gospodarką. Do dzisiaj mieszka i pracuje w Zagłębiu Ruhry, gdzie zdarza się jej tańczyć układy baletowe, a ponieważ nie ma o tym zielonego pojęcia, robi to zawsze w samotności. Uwielbia wymyślać zagmatwane historie i dość wcześnie zaczęła je zapisywać. Inspiracje znajduje wszędzie wokół, ale najlepiej wychodzi jej to przy filiżance gorącej miętowej herbatki.

Mechthild Gläser
Strażniczka książek
Tytuł oryginału: Die Buchspringer
Data wydania: 09.06.2016
Format: 140mm x 205mm
Liczba stron: 392
Więcej informacji: Wydawnictwo Prószyński i S-ka

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Wydawnictwo Prószyński dla dzieci i rodziców

Prószyński Media Sp. z o.o.

Wspólna lektura to świetny sposób, by wpoić dzieciom ważne zasady, pomóc im zrozumieć świat, a także rozwinąć wyobraźnię.

Książki:
- pomagają poradzić sobie z lękami,
- rozwijają wyobraźnię i uczą koncentracji,
- wspierają …

Więcej

Adres:

ul. Rzymowskiego 28, 02-697 Warszawa

Kontakt:

(22) 27 81 727
ksiegarnia@proszynski.pl
http://www.proszynski.pl
facebook

Boże Narodzenie z 5.10.15.

Zobacz także