Strażak Sam – znakomity muzyczny spektakl, wspaniała rozrywka dla całej rodziny

Nowohuckie Centrum Kultury mapa

sobota 06.11.2021 do niedziela 21.11.2021

Strażak Sam 2

Po raz pierwszy w Polsce, na żywo, bajka, która podbiła serca małych widzów na całym świecie!

Dzielny Strażak Sam wraz z przyjaciółmi z Pontypandy przyjeżdżają do Polski! Widzów w każdym wieku zapraszamy na wspaniały muzyczny spektakl z udziałem bohaterów kultowej bajki, która bawi i cieszy dzieci od ponad 30 lat!

Strażak Sam, znakomity muzyczny spektakl, wspaniała rozrywka dla całej rodziny

Na scenie zobaczymy wszystkie najważniejsze postacie z bajki w pełnowymiarowych kostiumach: dzielnego Strażaka Sama, Komendanta Steele’a, Penny, Elvisa oraz niesfornego Normana. Nie zabraknie oczywiście Jupitera, najsłynniejszego wozu strażackiego.

Strażak Sam Na Żywo to wyjątkowa okazja spotkania przez dzieci znanych z serialu bajkowych bohaterów.

Barwny, dynamiczny przebieg widowiska, dialogi i piosenki, wielobarwne kostiumy, wspaniała scenografia, zapewniają intensywne przeżycia i angażują małych widzów do aktywnego udziału w spektaklu. Dzieci bawią się i jednocześnie uczą się jak niebezpiecznym żywiołem jest ogień, jak się przed nim bronić oraz jak mu zapobiegać. Mali widzowie dowiadują się jak ważna jest praca zespołowa, zaufanie, odpowiedzialność, przyjaźń i współpraca oraz na czym polega praca strażaka i jak często naraża on swoje życia dla ratowania innych.

Spektakl jest polską wersją międzynarodowego przeboju teatralnego, który w ciągu 4 lat zobaczyło ponad 250 tys. widzów w całej Europie. W Polsce spektakl zobaczyło już ponad 10 tys. widzów. A tak nasi widzowie recenzują nasz spektakl:

„Super wydarzenie dla całej rodziny niezastąpiony Strażak Sam oraz pozostali bohaterowie z Pontypandy. Od samego wejścia bohaterów na deski u syna szok i niedowierzanie, że widzi swojego bohatera na żywo, największym plusem oraz zaletą musicalu było to, że aktorzy mieli nałożony głos z postaci ekranowych, tych telewizyjnych to było mega na plus, piosenki, zaproszenie najmłodszych kadetów do wspólnych tańców i śpiewów super , że było połączone z udziałem dzieci efekty dźwiękowe oraz sceniczne wszystko zgrane jesteśmy bardzo zadowoleni z przedstawienia.”
Pani Paulina z Włocławka

„Dzieci zostały zaangażowane w przygodę, śpiewały, tańczyły, klaskały, krzyczały. Dzisiaj starszy opowiadał co należy robić w razie pożaru. Nauka poprzez zabawę.”
Pani Kasia z Lublina

Zapraszamy dzieci i dorosłych na wspaniałą opowieść o tym, jak dzielny Strażak Sam ratuje cyrk.

 

strażak sam

 

Bilety dostępne na Ticketmaster.pl : Strazak Sam Cyrkowa Przygoda (ticketmasterpartners.com)
Zwiastun spektaklu:
https://youtu.be/n2G9M4MpSKwv

więcej informacji: www.strazaksamnazywo.pl

https://www.facebook.com/strazaksamnazywo

Instagram.com/strażaksamnażywo

organizator: Good Walk

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Good Walk Sp. z o.o.

Adres:

Dzielna 60
01-029 Warszawa


Kontakt:

facebook

ZOBACZ TAKŻE:bajkapatronatpolecamy