Strażak Sam w Alei Bielany

Aleja Bielany, Bielany Wrocławskie mapa

sobota 10.09.2016 do niedziela 11.09.2016

Bezpłatne

Strażak Sam w Alei Bielany

10 i 11 września Aleja Bielany zaprasza wszystkie dzieci na spotkanie ze Strażakiem Samem. Najmłodsi będą mieli okazję poznać świat bajkowego bohatera, przejechać się wozem strażackim oraz zrobić sobie zdjęcie z dzielnym bohaterem.

Strażak Sam to jedna z najbardziej popularnych bajek ostatniej dekady, którą pokochały miliony dzieci na całym świecie. Jej główny bohater w każdym odcinku zmaga się z problemami mieszkańców miasteczka Pontypandy, ratując z opresji ludzi i zwierzęta. Strażak Sam to wzór do naśladowania dla najmłodszych, który łączy w sobie najważniejsze wartości, takie jak odwaga, braterstwo i chęć pomagania innym.

W Alei Bielany na dzieci czekać będzie wiele atrakcji, które spodobają się zarówno dziewczynkom, jak i chłopceom.  Każdy maluch będzie mógł zrobić sobie wspólne zdjęcie z Samem i razem z nim pobawić się na scenie. Strażak Sam przeprowadzi misję ratunkową w Pontypandy. Tym razem z pomocą przyjdą mu najmłodsi uczestnicy imprezy, którzy zamienią się w bohaterów i przeżyją nie tylko niezapomniane przygody, ale również poprzez zabawę zdobędą nowe, bardzo praktyczne umiejętności przydatne w codziennym życiu. W edukacyjnej strefie multimedialnej maluchy nauczą się numerów alarmowych oraz zdecydują jaką pomoc wezwać w danej sytuacji. W Akademii Małego Strażaka stanie makieta wozu strażackiego, do której dzieci będą przyczepiały poszczególne elementy wyposażenia, nazywając je i określając ich przeznaczenie. Dla małych miłośników motoryzacji przewidziane są wyścigi wozami strażackimi. Dzieci lubiące zajęcia plastyczne, będą mogły zaprojektować strażacką odznakę, którą zabiorą ze sobą do domu. Dodatkowo na najmłodszych czekać będą stanowiska malowania buziek, w których chętni będą mogli upodobnić się do ulubionych postaci z serialu, a ze strefy zwariowanych fryzurek, będzie można wyjść z niespotykanym uczesaniem lub kolorowymi warkoczykami. Podczas gdy najmłodsi będą korzystać z atrakcji, dorośli wezmą udział w konkursie, w którym za zgłoszony paragon z zakupów w Alei Bielany otrzymają atrakcyjne upominki.

Strażaka Sama będzie można spotkać w Alei Bielany 10 i 11 września w godzinach 10-18. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Szczegóły imprezy dostępne są pod adresem www.alejabielany.pl

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:spotkaniezabawa

Zobacz także