Strażak Sam Cyrkowa Przygoda w Gdańsku

Scena Teatralna NOT, Rajska 6
📅 poniedziałek 28.06.2021 do niedziela 11.07.2021
Strażak Sam 2
Wspaniały spektakl muzyczny dla dzieci nareszcie w Polsce! Wesołe piosenki, bogata scenografia, pełnowymiarowe postacie z kultowego serialu. Przeżyj wspaniałą przygodę z dzielnym Strażakiem Samem i jego przyjaciółmi.

O widowisku Strażak Sam „Cyrkowa Przygoda”

Strażak Sam zaprasza dzieci na Dzień Otwarty Straży Pożarnej, gdzie dowiemy się jak wygląda praca strażaka, jak ugasić pożar i zostać małym bohaterem. Tymczasem do miasteczka Pontypandy przyjeżdża cyrk! Tak zaczyna się wielka teatralna przygoda ze Strażakiem Samem i jego zastępem! Dzielny Strażak Sam wraz z przyjaciółmi z Pontypandy przyjeżdżają do Polski! Widzów w każdym wieku zapraszamy na wspaniały muzyczny spektakl z udziałem bohaterów kultowej bajki, która bawi i cieszy dzieci od ponad 30 lat! Na scenie zobaczymy wszystkie najważniejsze postacie z bajki w pełnowymiarowych kostiumach: Komendanta Steela, Penny, Elvisa oraz niesfornego Normana. Nie zabraknie oczywiście Jupitera, najsłynniejszego wozu strażackiego. W Pontypandy czekają na Was niezwykle przygody, podczas których poznacie nowych przyjaciół!

Strażak Sam Na Żywo to wyjątkowa okazja spotkania przez dzieci bajkowych bohaterów,  znanych z serialu i wspólnie z nimi przeżywanie niezwykłych przygód. Barwny, dynamiczny przebieg widowiska, dialogi i piosenki, wielobarwne kostiumy, wspaniała scenografia, zapewniają intensywne przeżycia i angażują małych widzów do aktywnego udziału w spektaklu. Dzieci bawią się i jednocześnie uczą się jak niebezpiecznym żywiołem jest ogień, jak się przed nim bronić oraz jak mu zapobiegać. Mali widzowie dowiadują się jak ważna jest praca zespołowa, zaufanie, odpowiedzialność, przyjaźń i współpraca oraz na czym polega praca strażaka i jak często naraża on swoje życia dla ratowania innych.

Film promocyjny

Spektakl Strażak Sam Na Żywo “Cyrkowa Przygoda” odwiedzi wiele miast!

W Gdańsku przedstawienie będzie można obejrzeć:

Scena Teatralna NOT

Rajska 6, 80-850 Gdańsk

11 lipca, Ndz. 10:00, 12:30, 15:00

Bilety można kupić tu KLIK

Zapraszamy serdecznie na naszego fanpage na Facebook

Na najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz klikając tu

Organizator:
Good Walk Sp. z o.o.