Stonoga i spółka – teatr dla dzieci

Muzeum Warszawy, rynek Starego Miasta 28-42
📅 sobota 22.06.2019
Stonoga i spółka – teatr dla dzieci
Spektakl oparty jest na wierszach m.in. Jana Brzechwy, Tadeusza Śliwiaka, Izabeli Mikrut, Katarzyny Żytomirskiej. Mały widz zostaje zaproszony do wspólnej przygody w towarzystwie zwierzęcych bohaterów – dochodzi do barwnej interakcji, w której zarówno aktorzy, jak i dzieci tworzą bajkowy świat. Całość dopełnia oszczędna, a zarazem niezwykle efektowna scenografia ekologiczna, stworzona z przedmiotów codziennego użytku, tektury oraz wszelkich resztek i skrawków.

___________

Zadanie zostało zrealizowane dzięki wsparciu finansowemu Miasta Stołecznego Warszawy w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji m.st. Warszawy do 2022 roku.

sob, 22.06.2019, 14:00–15:00