Sto lat Scooby-Doo! Jubileusz 50-lecia kultowej serii

poniedziałek 07.10.2019 do sobota 19.10.2019

Sto lat Scooby-Doo! Jubileusz 50-lecia kultowej serii

Ulubieniec dzieci i dorosłych – Scooby-Doo zagości na antenie Boomeranga już 7. października w zupełnie nowej odsłonie. Z okazji 50 lat swojego istnienia kreskówka doczekała się kolejnego wyjątkowego remake’u.  W nowej kreskówce „Scooby-Doo i… zgadnij kto?” nie zabraknie gościnnych występów gwiazd i bohaterów uwielbianych przez widzów w każdym wieku.

Mimo, że kreskówki ze Scooby-Doo skierowane są głównie do dzieci, uwielbiają je też dorośli, którzy cenią sobie zawarty w nich humor oraz pojawiające się gościnnie gwiazdy. W nowym serialu nieustraszona paczka ponownie zmierzy się z kolejnymi tajemniczymi zagadkami, stawiając czoła przerażającym potworom i duchom. W każdym odcinku będzie okazja do spotkania ze znaną postacią! Scooby’emu i jego przyjaciołom będą towarzyszyć m.in. Wonder Woman, Sherlock Holmes czy Abraham Lincoln, a także gwiazdy i celebryci – Whoopi Goldberg, Sia, champion NBA Chris Paul czy komik Ricky Gervais.

W „Scooby-Doo i… zgadnij kto?” nie zabraknie więc emocji, a widzowie na pewno nie będą się nudzić! Dwaj tchórzliwi przyjaciele Scooby i Kudłaty, którzy są znani ze swojego łakomstwa, w każdym odcinku będą rzucać się na poszukiwanie Scooby-chrupek. Czy zdołają jednak zostać weganami? Zalety płynące z warzywnej diety w jednym z odcinków przedstawi im przyjaciółka Daphne – piosenkarka Sia! Przy okazji wizyty w jej rezydencji paczka detektywów pomoże artystce rozwiązać zagadkę związaną ze znikającą biżuterią.

Scooby, Kudłaty, Fred, Daphne i Velma wyruszą także na zwiedzanie Londynu. W odkryciu prawdy na temat czaszek z angielskiej legendy pomoże im nie kto inny jak sam Sherlock Holmes. Podczas przygody nazwie on Velmę doktorem Watsonem, a Kudłatego – panią Hudson!

To nie koniec atrakcji! W finałowym odcinku serii członkowie detektywistycznej ekipy staną oko w oko z legendarnym obrońcą sprawiedliwości – Batmanem! To spotkanie nie przebiegnie jednak po ich myśli. Batman napędzi im nie lada stracha, myśląc że włamali się do jego rezydencji. Szybko okaże się, że grupa rezolutnych nastolatków tak naprawdę przyjechała do Gotham City, by odwiedzić Alfreda. Niestety wieloletni służący niezwykłej posiadłości zniknął! Czy Scooby- Doo i jego przyjaciele odnajdą lokaja? Widzowie dowiedzą się już niebawem!

Kultowe przygody nieustraszonych nastolatków śledzą z zapartym tchem kolejne pokolenia widzów na całym świecie już od 50 lat! W tym czasie pojawiły się niezliczone adaptacje w różnych stylach – niektóre były bardziej przygodowe, innym bliżej było do komediowego sitcomu. Wszystkie jednak niosły za sobą wartościowe przesłanie, ważne zwłaszcza dla najmłodszych widzów! Młodzi detektywi dawali wzór do naśladowania pokonując swój strach i udowadniając, że za maską przerażających potworów kryli się tak naprawdę ludzie o niecnych zamiarach. Jednocześnie niezawodni Scooby i Kudłaty swoimi wybrykami dostarczali widzom wielu powodów do śmiechu.

Już 7 października na antenie Boomeranga pojawi się premiera zupełnie nowego 13-odcinkowego serialu „Scooby-Doo i… zgadnij kto?”. Emisja odcinków od poniedziałku do niedzieli o godz. 18:30 tylko w  Boomerangu.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Zobacz także