Stegna camp – obozy dla dzieci 9-13 lat

📅 środa 25.04.2018 do środa 02.05.2018
Uzależniona od oferty
Stegna camp - obozy dla dzieci 9-13 lat

Dzieci będą mieszkały w wygodnym Ośrodku Wypoczynkowym w samym centrum Stegny. Jest to całkowicie nowy obiekt o hotelowym standardzie!

STEGNA CAMP 9 – 13 LAT MOC WRAŻEŃ NAD MORZEM! ROZWIJAJ SWOJE PASJE I UCZ SIĘ ANGIELSKIEGO!

JUŻ DZISIAJ ZAPISZ SWOJE DZIECKO NA WYMARZONY OBÓZ!

KULINARNE WAKACJE Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM?

Wszystkich młodych kucharzy zapraszamy na obozy kulinarne. To właśnie tutaj stworzycie swój własny przepiśnik, nauczycie się przydatnych kuchennych trików, dowiecie się jak przygotować zdrowe przekąski, a nawet słodycze! Podszlifujecie swoje umiejętności kulinarne, a dla tych którzy wybiorą obóz kulinarny z językiem angielskim także znajomość tego języka 🙂

UCZ SIĘ ANGIELSKIEGO Z HARRYM POTTEREM!

Kolejnymi ciekawymi propozycjami są obozy fantastyki. Dostępne są: obóz fantastyki dla dzieci oraz dwa obozy z Harrym Potterem. Jeden z nich podobnie jak kulinarny połączony jest z przyjemną nauką języka angielskiego.

KREATYWNIE I AKTYWNIE

Kreatywnych dzieci nie może zabraknąć na wakacyjnym pikniku artystycznym, obozie kukiełkowym czy też  fotograficznym, a super aktywnych urwisów na obozie przygodowym. Obóz tylko dla dziewczyn to  dziewczyny górą!

Czy i jak motywować dzieci

Na uczestników wszystkich tematyk czeka wycieczka do Trójmiasta + Oceanarium, a także do zoo w Jantarze!

Zapewniamy dojazd kolonijny z dużych miast 🙂

Dostępne są także inne tematyki. Wejdź i zobacz!

WWW.KOGIS.PL

Stegna camp - obozy dla dzieci 9-13 lat