Staś Pętelka. Ferie w lesie. Premiera książki dla dzieci

Staś Pętelka. Ferie w lesie. Premiera książki dla dzieci

📅 środa 30.10.2019 do czwartek 14.11.2019
Staś Pętelka. Ferie w lesie
Nie każde wakacje oznaczają wyjazd nad morze. Tym razem rodzina Pętelków na wycieczkę wybiera się w środku zimy! Jak wygląda pokryta białym puchem puszcza?  I czy żubrów trzeba się bać?

Poznaj Stasia, czteroletniego chłopca, który po raz pierwszy jedzie na zimowe ferie do puszczy! W planach jest tropienie zwierząt, zabawy na śniegu, przejażdżka wielkimi saniami i ognisko na polanie. Dołącz do rodziny Pętelków i wraz z nimi przeżyj zimową przygodę!

Bogato ilustrowana seria dla dzieci ukazuje istotne wydarzenia z życia przedszkolaka. Każde dziecko odnajdzie tu znane mu sytuacje i wraz ze Stasiem spotka się z emocjami, których samo doświadcza. Warto również poznać Jadzię Pętelkę, młodszą siostrę Stasia – bohaterkę serii dedykowanej maluszkom!

Premiera: 30 października 2019

Staś Pętelka. Ferie w lesie

Barbara Supeł – pochodzi z Hajnówki – zielonego miasteczka położonego na skraju Puszczy Białowieskiej. Ukończyła studia na kierunku nauki o rodzinie; po studiach założyła własną praktykę (czyli rodzinę). Kolekcjonuje codzienne absurdy i oprawia je w ramki. Pisze teksty do książek dla dzieci.

Agata Łuksza – plany na przyszłość miała różne – od kariery prawniczej po biuro architektoniczne, ale przez całe życie towarzyszył jej rysunek. Prywatnie jest żoną Michała oraz mamą dwójki dzieci, Michaliny
i Bartka, którzy są jej inspiracją. Od lat pasjonują ją konie i jej mała ojczyzna – Puszcza Białowieska. Lubi podróże po nieznanych zakątkach Polski i poznawanie lokalnych historii – dlatego w wolnym czasie uprawia geocaching.

Dane wydawnicze:

Staś Pętelka. Ferie w lesie
Autor: Barbara Supeł
Ilustracje: Agata Łuksza
Wydawnictwo: Wydawnictwo Zielona Sowa
Liczba stron: 48
Format: 195×240
Sugerowana cena detaliczna: 19,99 zł
Wiek: 4+

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie