Start zapisów do Akademii GOkidz!

GOkidz! Park Rozrywki Kraków mapa

sobota 17.08.2019 do niedziela 22.09.2019

Start zapisów do Akademii GOkidz!

Jeśli szukasz zajęć dodatkowych zajęć dla dziecka, które zapewnią mu nie tylko naukę, ale i świetną zabawę, zapisz je do Akademii GOkidz! Adept dołączając do Akademii GOkidz! otrzymuje 30 minut zabawy na parku po każdych zajęciach, w cenie biletu.

Stawiamy na jakość prowadzonych zajęć, dlatego zapewniamy:

– najlepszy sprzęt,

– wykwalifikowanych prowadzących,

– oryginalne scenariusze zajęć.

 

W programie bogata oferta tematyczna zajęć:

Misja: Kreatywne zmysły

To ogólnorozwojowe zajęcia przygotowane dla dzieciaków od 3 do 6 lat. Zajęcia oparte są na naturalnej potrzebie zabawy, chęci poznawania świata, kreatywności i spontaniczności.  Dzieciaki angażują wszystkie zmysły, uczą się samodzielności i interakcji z innymi.

Misja: Eksperymenty

Inspirujemy dzieciaki do odkrywania świata poprzez eksperymenty z chemii, biologii i fizyki. Dzieciaki nie tylko zdobywają ścisłą wiedzę, ale uczą się również budować wnioski, pracować w grupach. Naturalnie zdobywają odwagę, która pomaga im podejmować wyzwania i je realizować.

Misja: Robotyka

Podczas zajęć dzieci budują i programują roboty z klocków LEGO WeDo.  Wchodzą w świat nauki i uczą się logicznego myślenia. Zajęcia pozwalają poznać zasady budowania różnego rodzaju konstrukcji i rozwijają kreatywność. Łączą zabawę z pożyteczną wiedzą i umiejętnościami.

Misja: Sporty

Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieciaków od 7 roku życia do 14 lat. Autorski program łączący w sobie elementy zabawy, gier drużynowych, treningu siłowego i gimnastyki. Dzieciaki świetnie się bawiąc rozwijają swoją motorykę, pasję do sportu, a także uczą się wytrwałości i współpracy w grupie.

Misja: Szybka Nauka

Zajęcia dla dzieci w wieku od 8 do 12 lat. Tematyka zajęć skupia się wokół skutecznych metod przyswajania wiedzy wychodzących poza szkolne schematy. Dzieci uczą się technik pamięciowych, nabywają umiejętność szybkiego czytania i wiele więcej.

Misja:Bystry Bobas®

Bystry Bobas® to zajęcia sensoryczno- rozwojowe, które stymulują i wspierają rozwój psychofizyczny niemowląt i dzieci, wspomagają prawidłową integrację sensoryczną oraz wzmacniają więź między rodzicem a dzieckiem. Stworzone z myślą o najmłodszych dzieciach (0-30 miesięcy).

Szczegóły i zapisy na https://gokidz.pl/zajecia/

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
GoKIDZ Kraków - atrakcje i zabawy dla dzieci

GOkidz Park Rozrywki

GOKidz! to największy i najbardziej innowacyjny kryty park rozrywki dla dzieci w Krakowie.  W GOkidz! dzieci wchodzą do niesamowitej gry, która łączy zabawę z rozwojem. Na 2000m2 powierzchni pokonują różne wyzwania rozwijając swoje umiejętności ruchowe, …

Więcej

Adres:

Rzemieślnicza 20G
30-363 Kraków


Kontakt:

578 202 001
krakow@gokidz.pl
http://www.gokidz.pl
facebook