Starożytny Egipt w Alfa Centrum Gdańsk

Alfa Centrum Gdańsk. ul. Kołobrzeska mapa

piątek 24.01.2020 do sobota 01.02.2020

Starożytny Egipt w Alfa Centrum Gdańsk

Cofnij się w czasie i udaj się w podróż do starożytnego Egiptu, rozwiąż zagadki i zdobądź tytuł Superarcheologa – od 24 stycznia do 1 lutego zapraszamy do Alfy na przygodę z historią w tle.

Po przekroczeniu magicznej, egipskiej bramy na młodych pretendentów do tytułu archeologa czekają różne wyzwania. Aby poczuć klimat tamtych czasów, uczestnicy zostaną przebrani w szaty zainspirowane kulturą egipską. Każde dziecko na wstępie swojej przygody dostaje książeczkę z informacjami o Starożytnym Egipcie. Odwiedzając poszczególne stanowiska, zbiera się na jej kartach pieczątki – za uzbieranie wszystkich pieczątek otrzymuje się dyplom Superarcheologa.Jednym z zadań będzie rozszyfrowanie tajemnicy egipskich hieroglifów i odnalezienie grobowca Faraona. W pustynnych piaskach odbędą się poszukiwania archeologicznych szczątków. Sporym wyzwaniem będzie też wybudowanie własnej piramidy i przygotowanie własnego papirusu. Pod koniec zabaw będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie na tronie faraona.

Starożytny Egipt czeka na Was od 24 stycznia do 1 lutego, w godzinach od 11:00 do 19:00, w pasażu na poziomie 0.

Wszystkie atrakcje są bezpłatne.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Alfa Centrum logo Gdańsk Przymorze

Alfa Centrum - najbardziej alfapozytywne centrum handlowe w Gdańsku – zapraszamy na zakupy i do kina!

Centrum Alfa to tętniące życiem centrum handlowe dedykowane ludziom spędzających czas w gronie rodzinnym i ceniącym swój czas i pieniądze. Możliwość szybkiego zrobienia zakupów i wykorzystania wygospodarowanej w ten sposób wolnej chwili na spotkanie w kafejce z przyjaciółmi, …

Więcej

Adres:

ul. Kołobrzeska 41c, Gdańsk 80-391


Kontakt:

58-769 40 00
info@alfacentrum.pl
http://www.alfacentrum.pl