Stare Miasto: Z Życia Wzięte – wycieczka

róg ul. Dominikańskiej i Szewskiej (przy dawnym kościele dominikanów
📅 sobota 20.07.2019
Poznańskim Szlakiem Nauki – wycieczka

Przyjrzyjmy się mieszkańcom poznańskiego Starego Miasta. Przez osiem wieków, mieszkało tu ponad dwadzieścia pięć pokoleń ludzi. Każde z nich dążyło do poprawy własnej sytuacji i lepszego bytu. Jak tego dokonali? Przykłady z życia mieszkańców dawnego Poznania bywają intrygujące i inspirujące.

Termin: 20 lipca, sobota, godz. 17:00

Miejsce spotkania: róg ul. Dominikańskiej i Szewskiej (przy dawnym kościele dominikanów).

Wstęp wolny!

Czy i jak motywować dzieci