Stadion Energa Gdańsk z piasku

Stadion Energa Gdańsk, Pokoleń Lechii Gdańsk, Gdańsk mapa

niedziela 28.08.2016

stadion_energa z_piasku

W niedzielę 28.08.2016 zapraszamy do Brzeźna, gdzie odbędzie się druga edycja konkursu na najlepszy Stadion Energa Gdańsk zbudowany z piasku! Każdy może wziąć udział w zabawie, a nagrody przewidziano dla wszystkich uczestników.

W zeszłym roku powstało ponad 30 pięknych stadionów z piasku, w zabawie wzięli udział zarówno mali, jak i starsi, a wyobraźnia uczestników nie znała granic! – opowiada Karolina Żurawska ze Stadionu Energa Gdańsk, która jest organizatorem konkursu. – W tym roku na zakończenie wakacji ponownie zapraszamy do udziału w konkursie, wystartować mogą wszyscy, niezależnie od wieku, udział jest bezpłatny, a najważniejsza będzie pomysłowość.

Do konkursu zgłosić się będzie można w dniu wydarzenia od 10.40 przy stoisku Stadionu Energa Gdańsk w okolicy wejścia nr 51 w Brzeźnie. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest zapoznanie się z regulaminem i jego akceptacja oraz odebranie od organizatora chorągiewki z numerem startowym, która pozwoli jurorom rozpoznać prace biorące udział w rywalizacji. Zabawa rozpocznie się równo o 11.00, a na zbudowanie najciekawszej wersji Stadionu Energa Gdańsk uczestnicy będą mieli 2 godziny. O 13.00 jury złożone z pracowników gdańskiego stadionu rozpocznie ocenę prac. Pod uwagę brane będą przede wszystkim pomysłowość, estetyka wykonania oraz wyeksponowanie wyjątkowych cech stadionu. Wyniki zostaną ogłoszone o 13.45.

Dla budowniczych najciekawszych konstrukcji przewidziano nagrody – bilety na zwiedzanie Stadionu Energa Gdańsk, puzzle 3D z serii stadiony świata, kręgle, zabawne piłki zmyłki oraz gry – mini bilard i karty Champions League.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Zobacz także