Urodzinki z Labokids! Sprawimy, że ten dzień będzie wyjątkowy dla Twojego Dziecka

Miejsce wydarzenia: siedziba przy ul. Knapowskiego 23 lub w domu/w lokalu klienta

Data wydarzenia: piątek 26.01.2018

Urodzinki z Labokids

Wśród propozycji Labokids znajdą Państwo niepowtarzalne scenariusze urodzin, które zachwycą wszystkie dzieci. Zapewniamy mnóstwo zabawy w której ukryta jest nauka. Wybierzcie temat urodzin, a my zajmiemy się resztą.

Scenariusze urodzin:

  1. Balonowe Party! Czy wiesz, że balon powstał praktycznie przez przypadek, jako efekt uboczny eksperymentów i prób wynalezienia nowego tworzywa na dętki.? Czy wiesz, że wynalazł go inżynier chemii, Neil Tillotson? Podczas imprezy dzieci nie tylko dowiedzą się wielu ciekawostek, ale także napompują balony w niecodzienny sposób oraz nauczą się skręcać różne zwierzątka i inne kształty. Po urodzinach każdy wróci do domu z pamiątkowymi balonami!
  2. Spotkanie z owadami – to niesamowite spotkanie z ciekawymi, egzotycznymi owadami jubilat i jego goście zapamiętają na długo. Dzieci poznają zwyczaje tych niesamowitych zwierząt, będą mogły zaobserwować ich zachowanie i wziąć je na ręce, a także zrobić swoje własne terrarium, które zabiorą do domu na pamiątkę.
  3. Spotkanie z magiczną chemią – to niezwykła przygoda w świecie chemii. Podczas przyjęcia dzieci wykonają niesamowite doświadczenia m.in. sprawią, że zniknie woda, wywołają Dżina z butelki czy rozpalą ogień bez zapałek.
  4. Kreatywne urodzinki z igłą i nitką- czy wiesz, że pierwsze igły do szycia powstały około 16 tys. lat temu? Czy wiesz, że Leonardo da Vinci i Napoleon Bonaparte przyczynili się do rozwoju produkcji igieł? W naszej zabawie zawsze ukryta jest nauka. Podczas imprezy dzieci nie tylko dowiedzą się wielu ciekawostek, ale także uruchomią fantazję i stworzą z różnych materiałów własne, niepowtarzalne breloczki. Po urodzinach każdy wróci do domu z własnoręcznie zrobioną rzeczą! Dzieciaki to uwielbiają!
  5. Pachnący świat mydełek – w trakcie imprezy dzieci dowiedzą się wielu ciekawostek o mydle, a następnie stworzą własne, niepowtarzalne, pachnące mydło w wybranym przez siebie kształcie. Będzie to swoiste laboratorium, w którym uczestnicy mieszać będą kolory, zapachy i inne dodatki. Na koniec zapakują mydełka i zabiorą je do domu.
  6. W Krainie Lodu – mroźne doświadczenia i gorące emocje. Czy lód to zawsze zamarznięta woda? Czy istnieje taki lód, który się nie topi? Wykonamy niesamowite eksperymenty z użyciem suchego lodu. Podczas tej wyprawy między innymi przekonamy się czym jest suchy lód, sprawdzimy czy rzeczywiście jest taki zimny oraz zrobimy tajemniczą mgłę.

 Przyjęcia urodzinowe organizujemy:

– w naszej siedzibie przy ul. Knapowskiego 23

– w domu/w lokalu klienta  

Szczegóły i plan imprezy ustalamy indywidualnie z Rodzicami. Zapraszamy do współpracy:

Gosia tel. 503038500

www.labokids.pl

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Urodzinki z Labokids! Sprawimy, że ten dzień będzie wyjątkowy dla Twojego Dziecka

Labokids

Szanowni Państwo, Firma Labokids s.c. powstała z myślą przybliżenia dzieciom fascynującego świata nauki. Naszą misją jest rozbudzanie wyobraźni i ciekawości dzieci, zgodnie z dewizą Konfucjusza: "Powiedz mi a zapomnę, pokaż mi a zapamiętam, pozwól mi zrobić a zrozumiem". Podczas …

Więcej

Adres:Kontakt:

503-038-500, 503-038-503
info@labokids.pl
http://www.labokids.plZOBACZ TAKŻE:urodziny