Sprawdź się na Maratonie Tanecznym czyli taniec dla dzieci i rodziców w Elblągu

CSE Światowid Elbląg, Plac K.Jagiellończyka 1 mapa

niedziela 18.09.2016

bezpłatny

konkurs tańca

Nie wiesz jaka forma aktywności jest dla Ciebie najlepsza– fitness czy może taniec? Widzisz w Twoim dziecku talent do tańca lecz nie wiesz, który styl będzie mu się podobał. Przyjdź  na Maraton Taneczny i sprawdź.

W niedzielę, 18 września w holu głównym Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu odbędzie się Maraton Taneczny. Na imprezie zostaną pokazane różne formy tańca i fintessu, proponowane w tym sezonie przez Centrum Tańca „Promyk” i Elbląski Klub Tańca „Jantar”.

Nie tylko będzie można zobaczyć pokazy ale także wziąć udział w krótkich warsztatach tanecznych po to, aby sprawdzić, jak czujemy się w danej formie – mówi Joanna Karpiuk z CT Promyk – Zapraszamy dzieci, młodzież, dorosłych oraz seniorów ponieważ każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

Impreza jest bezpłatna i rozpocznie się o godz. 16:00. Wśród propozycji dla dzieci i młodzieży będzie rytmika, dziecięca akademia tańca, taniec towarzyski, hip-hop, sumba kids i gimnastyka artystyczna. Dorośli będą mogli spróbować swych sił w takich formach jak zumba, pilates, fit ball, lady latino, celluSTOP, taniec towarzyski, a seniorzy – fitness 50 +.

– Uczestnicy będą mogli poczuć klimat proponowanych zajęć oraz  zobaczyć jak pracują nasi instruktorzy – mówi Joanna Karpiuk z CT Promyk –  Czekają  nas trzy godziny różnorodnej aktywności  i świetna zabawa.

Maraton Taneczny realizowany jest w ramach projektu „Ruch na wagę złota” dofinansowanego ze środków Urzędu Miasta w Elblągu.  

 

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Sprawdź się na Maratonie Tanecznym czyli taniec dla dzieci i rodziców w Elblągu

"Światowid" Centrum Spotkań Europejskich

Światowid jest pomysłodawcą i realizatorem wielu przedsięwzięć kulturalnych. Dzięki szczególnej trosce o rozwój twórczego ruchu kulturalnego zrealizowaliśmy imprezy artystyczne, które z czasem stały się cykliczne i zyskały zasięg ogólnopolski oraz międzynarodowy. Są to m.in.: Ogólnopolski …

Więcej

Adres:

Plac Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg


Kontakt:

+48 55 611 20 50
http://www.swiatowid.elblag.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:sportowotaniec

Zobacz także