Spraw sobie prezent na Dzień Kobiet. Dla mam w Elblągu

Centrum Spotkań Europejskich ŚWIATOWID Centrum Tańca PROMYK
🗺 mapa
📅 wtorek 07.03.2017
wstęp na wszystkie atrakcje to koszt 5 zł
Spraw sobie prezent na Dzień Kobiet. Dla mam w Elblągu
Goździki, tulipany czy rajstopy – przedmioty te można uznać za symbole tego święta w okresie PRL-u, którymi mężczyźni obdarowywali kobiety. Teraz nie musisz czekać na gest Panów. Pomyśl już dziś o tym w jaki sposób uczcić nasze święto i spraw sobie miły upominek.

 

Jeżeli marzysz o nauce tańców latynoamerykańskich, a Twój partner nie jest zainteresowany tego typu rozrywką, rozwiązaniem jest lady latino – zajęcia taneczne podczas, których tańczysz solo i uczysz się podstaw takich tańców jak salsa, samba, cha-cha. Innym świetnym pomysłem na Dzień Kobiet jest kurs samoobrony. W dzisiejszych, niezbyt bezpiecznych czasach, warto znać chwyty, które w razie zagrożenia mogą uratować nasze zdrowie czy życie. Kolejną nasza propozycją jest zumba – świetna alternatywa dla siłowni. Jest to połączenie fitness z elementami tańców latynoamerykańskich. Wszystkie te zajęcia czekać będą na Was – drogie Panie, w Centrum Tańca Promyk już 7 marca.

 

Na zajęcia lady latino zapraszamy w godzinach 17:30 – 18:15, samoobrona odbędzie się o godzinie 18:15 do 19:00, a  zumba od 19:00 do 20:00. Oprócz zajęć będzie można skorzystać z konsultacji profesjonalnej makijażystki, wykonać pomiar ciała czy zakupić piękne rzeczy na stoisku z rękodziełem. – Nie tylko będzie można sprawić sobie przyjemność, ale także wesprzeć elblążankę, chorą na nowotwór – dodaje Joanna Karpiuk.

 

Wstęp na wszystkie atrakcje to koszt jedynie 5 zł.

 

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent