Spotkanie „zmyślankowe” na zakończenie roku szkolnego dla dzieci i ich rodziców

Data wydarzenia: środa 22.06.2011

Spotkanie „zmyślankowe” na zakończenie roku szkolnego dla dzieci i ich rodziców

We środę 22.06.2011 o godz 19.30 odbędzie się niecodzienne, wyjątkowe spotkanie z autorką wierszy dla dzieci Panią Profesor Joanną Papuzińską, poprzedzone działaniami scenicznymi dzieciaków i etiudami zbudowanymi w oparciu o wiersze poetki.

"Zmyślanki" w COCODEORO to wieczór przedwakacyjny, który kończy cykl czwartkowych teatralnych spotkań "Grupy dzieciaków" (7-10 lat). "ZMYŚLANKI" czyli działania sceniczne"Grupy Dzieciaków" i "…odpałeczki, niedorymki, niedorzeczki…" czyli spotkanie z JOANNĄ PAPUZIŃSKĄ.

Tego wieczoru będzie można kupić książki dla dzieci autorstwa Joanny Papuzińskiej i zdobyć autorgraf autorki! Serdecznie zapraszamy!

Od połowy grudnia 2010 do czerwca 2011, pod kierunkiem Anny Bojarskiej-Urbańskiej w Cocodeoro odbywały się działania sceniczne, ćwiczenia wyobraźni, teatralne i dykcyjne poszukiwania! Gościem specjalnym wieczoru "Zmyślanek" będzie Joanna Papuzińska i Jej książki! Po występie dzieci, któremu towarzyszyć bedzie muzyka perkusyjna z debiutnanckiej płyty Jarosława Cieślaka pt. "Oddech – tajemnica czasu",odbedzie się spotkanie autorskie z Joanną Papuzińską! Będzie można kupić ostatnio wydaną "Asiunię" i "Króla na wagarach". Oba tytuły w promocyjnej cenie 15 zł!
Serdecznie zapraszamy!

22.06.2011, godz.19.30
COCODEORO
ul. Potocka 14
Warszawa (Żoliborz)
Wstęp wolny!