Spotkanie ze Świętym Mikołajem i bajka dla dzieci: Królowa Śniegu. Chorzów

Starochorzowski Dom Kultury
🗺 mapa
📅 środa 06.12.2023
🎫 15zł
Spotkanie ze Świętym Mikołajem i bajka dla dzieci: Królowa Śniegu. Chorzów
„Królowa Śniegu” to adaptacja baśni autorstwa H.CH. Andersena o tym samym tytule w wykonaniu Teatru Pappeteria.
W swobodnej interpretacji tego dzieła, widz będzie miał okazję zanurzyć się w magiczną historię opowiedzianą z zupełnie innej perspektywy.

Wspaniałe kostiumy oraz zabawne dialogi pozwalają na wejście widza w samo centrum akcji. Spektakl porusza ważne zagadnienia, które nurtują nie tylko dzieci, ale i dorosłych.

To spotkanie będzie uwieńczone wizytą najprawdziwszego Świętego Mikołaja z rozdaniem paczek (uwaga rodzice – to zadanie dla Was, by wymarzone prezenty znalazły się w SDK do 5 grudnia 2023 r. do godz. 12.00)

Fabuła
Rozbicie magicznego zwierciadła, zmieniającego piękno w brzydotę, przez wierne sługi Królowej Śniegu, niesie za sobą szereg nieoczekiwanych sytuacji. Kiedy w oko Kaja wpada jeden z jego odłamków i chłopiec znika w towarzystwie lodowych sań, jego siostra Gerda decyduje się go odnaleźć, napotykając po drodze wiele magicznych przygód. Nie wie jednak, że o serce ukochanego braciszka będzie musiała stoczyć walkę z samą Królową Śniegu.
Czy diabełkom, będących sprawcami całego zajścia, uda się powstrzymać dziewczynkę przed dotarciem do Zimowego Pałacu czy może same ulegną potędze miłości?

Czas trwania: 1godz 20min
Rekomendowane dla dzieci od 7 r.ż.
Bilety: 20 zł z Kartą Bajtel 15 zł (obowiązują zarówno dorosłych, jak i dzieci)
Informacje i rezerwacja miejsc: tel.(32) 247 39 58, joannabw@chck.pl

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent