Spotkanie z pisarką Agnieszką Sikorską-Celejewską

środa 09.05.2012

Zapraszamy na spotkanie z Agnieszką Sikorską-Celejewską – autorką książki dla dzieci „Wakacyjny koncert”.

Agnieszka Sikorska-Celejewska  obecnie mieszka w Gdańsku. Pracowała w bibliotece, prowadziła różnego rodzaju zajęcia dla dzieci i młodzieży, była trenerką Odysei Umysłu. Obecnie skoncentrowała się na pisaniu o książkach oraz ich pisaniu, a każda z tych prac jest dla mnie źródłem wielkiej satysfakcji.

"Wakacyjny koncert" to książka o jasnej stronie dzieciństwa. Jej bohaterowie: Iga, Kasia, Kuleczka, Justynka, Łukasz i Artur odkrywają tajemniczą szafę cioci Ali,niezwykły kufer z zagadkowymi listami, znajdują porzuconą tratwę i zakopują dwie ważne mapy w ogródku. Nie trzeba jechać na koniec świata, aby spotkać przygodę, gdyż największe bogactwo mieszka w nas. Zwyczajne przedmioty stają się kluczem do niezwykłych przygód. Wystarczy tylko wyobraźnia.
To pogodna i ciepła książka o tym, że bez pomocy wielkich pieniędzy, w każdych warunkach jesteśmy w stanie stworzyć sobie świat, w którym chce się żyć.

Serdecznie zapraszamy dzieci i rodziców! Wstęp wolny!

09 maja (środa), godz. 12.00
Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 2
Gdynia Śródmieście, ul. Żeromskiego 36

Spotkanie z pisarką Agnieszką Sikorską-Celejewską