Spotkanie z autorem bloga i książki Tata w budowie Tomaszem Bułhakiem

Kino Muranów, Andersa 5
📅 sobota 17.03.2018
Spotkanie z autorem bloga i książki Tata w budowie Tomaszem Bułhakiem

17 marca (sobota) o 12:15 Kino Dzieci zaprasza najmłodszych i ich opiekunów do Kina Muranów na premierowy pokaz filmu „Na linii wzroku”. Po filmie rozmowa o wyzwaniach rodzicielstwa i ojcostwa z blogerem Tomaszem Bułhakiem (tatawbudowie.pl), którą poprowadzi dziennikarz Piotr Guszkowski (Co Jest Grane 24).

Półgodzinne spotkanie po filmie odbędzie się wokół wyzwań ojcostwa, budowania przyjacielskiej relacji z dzieckiem, a także oczekiwań dziecka wobec rodzica, tematów i wątków także obecnych w filmie „Na linii wzroku”.

O gościach:

Tomasz Bułhak – autor popularnego bloga rodzicielskiego tatawbudowie.pl, autor książki „Tata w budowie. Felietony o tym, jak być ojcem i zwariować (ze szczęścia)”, Wydawnictwo Albatros, 2016, zilustrowanej przez autorkę znanych i lubianych „Psich sucharków” Marię Apoleikę. Prywatnie ojciec Zu (4 lata), Basi (2 lata) i od stycznia Heleny.

Piotr Guszkowski – dziennikarz „Co Jest Grane 24″, kulturalnego magazynu „Gazety Wyborczej”. Współpracuje m.in. z magazynem „Esquire”, „Gazetą Telewizyjną” i Onetem. Publikował na łamach „Aktivista”, Gazety.pl, Filmwebu. O filmach opowiada także jako gość audycji „Życie jak Marzenie” w Radiu Zet. Ojciec z 4 i pół rocznym stażem, chętnie pisze o filmie dla dzieci.

ul. Gen. Andersa 5
00-147, Warszawa