Spotkanie w Klubie Mamuśki, Katowice

środa 17.06.2015

Stowarzyszenie Klub Mamuśki zaprasza wszystkie mamy i mamusie brzuszki na drugie bezpłatne spotkanie w Katowicach, które odbędzie się 17 czerwca o godzinie 17.30 w Kawiarni Wawelskiej w Katowicach. Temat: Macierzyństwo wczoraj i dziś w anegdotkach. Obowiązują zapisy.

 

25 maja, czyli tuż przed Dniem Matki, ogólnopolskie Stowarzyszenie Klub Mamuśki otwarło z powodzeniem swój oddział w Katowicach. Gościliśmy dietetyka, który poruszył tematy związane z żywieniem w ciąży, w trakcie karmienia piersią, oraz dzieci i rodzinę.

Tematem drugiego spotkania będzie: Macierzyństwo wczoraj i dziś. Anegdotki, babcine opowieści – mity i fakty.

Podczas spotkania, nasz ekspert z CENTRUM ŚWIADOMEGO RODZICIELSTWA- Kasia- położna, doradca laktacyjny, mama 14miesięcznej Tosi, w ciąży w 8 miesiącu- poprowadzi luźną pogawędkę na temat historii macierzyństwa – opowie, jak zmienia się ono na przestrzeni lat, jak było kiedyś, a jak jest dziś. Warto dopytać swoje mamy i bacie o parę szczegółów i podzielić się nimi jako ′ciekawostką z PRL-u ′ 🙂

Termin spotkania: 17 czerwca br. o godz. 17.30. Ugości nas kawiarnia Wawelska nieopodal Galerii Katowickiej (ul. Wawelska 1, dostępny darmowy parking 3h w Galerii Katowickiej). Wstęp jest BEZPŁATNY.

Zgłoszenia (imię inazwisko, w tytule ′CZERWIEC′) przyjmujemy mailowo katowice@klubmamuski.pl Zapraszamy na naszą stronę internetową www.klubmamuski.pl oraz https://www.facebook.com/klubmamuski gdzie znajdziecie Państwo więcej informacji na temat wydarzenia oraz działalności stowarzyszenia.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Klub Mamuśki

Klub Mamuśki

Klub Mamuśki - miejsce dla każdej mamy, czyli pierwszy we Wrocławiu klub zrzeszający mamy

Klub to miejsce dla każdej mamy - tej dopiero poznającej tajniki macierzyństwa jak i tej, która ma już spory bagaż maminych doświadczeń. …

Więcej